Stanovci i Epërm, Stanovci i Ulët dhe Kosova B - Upper Stanovc, Lower Stanovc and Kosovo B

Selected for Google Maps and Google Earth

Comments (2)

selver_Prishtina on May 3, 2009

nice village, shum bukur edhe po doket termocentrali kosova B, edhe pse naj kush munet me na sha se spo ka rrym hehehe nejse shum foto e bukur vlla , fshat i bukur Stanovci, po cili osht qyky i ulti a po i epermi ?

granitismaili on May 29, 2009

Në anën e majtë është Stanovci i Epërm dhe në anën e djathtë është Stanovci i Ulët

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

Photo details

 • Uploaded on August 7, 2008
 • © All Rights Reserved
  by granitismaili
  • Camera: OLYMPUS IMAGING CORP. FE220,X785
  • Taken on 2008/06/30 17:18:08
  • Exposure: 0.003s
  • Focal Length: 13.30mm
  • F/Stop: f/4.900
  • ISO Speed: ISO64
  • Exposure Bias: 0.00 EV
  • No flash

Groups