Autumn - Schwarzwald - The Black Forest ¦ pilago

Selected for Google Maps and Google Earth

Comments (29)

« Previous12Next »
KMroz on February 18, 2009

Hat deine neue Kamera eine Voreinstellung, wo das Schnee auf dem Foto nicht sichtbar wird oder habt ihr so schoenes Wetter in Deutschland...?

Gruss, Christoph

Andre S. (pilago) on February 18, 2009

Ach, Krzyśku nie wiedziałem, że tak pięknie piszesz po niemiecku. Nie to zdjęcie było robione jesienią. Ale obiekt jest ciekawy. Spojrzyj na opis wyżej. Mieszkali w nim Habsburgowie.

pozdrowienia

KMroz on February 18, 2009

Andrzej, czy dziś jest dzień komplementów dla mnie? Jak tak dalej pójdzie to zacznę w piórka obrastać ;-) A tak poważnie to prawie od 10 lat muszę codziennie służbowo używać tego języka i wiem, że nadal mam braki!

Pozdrawiam.

Andre S. (pilago) on February 18, 2009

Krzyśku, po 20 latach pobytu w Niemczech pytają nas niekiedy skąd jesteśmy? Ale nasze dzieci mówią to samo, że im się to zdarza. Tylko w Szwajcarii nie rozpoznawają nas. Dla nich wszyszcy, którzy mówią inaczej niż oni to Niemcy. Nie zrobiłeś żadnego błędu i dobrze. Pamiętaj, Niemcy robią często błędy w pisowni - nazywa się to wtedy, óe pisał szybko i się pomylił, gdy my się pomylimy albo urzyjemy błędnego Artikel - nazywa się, że nie umiemy pisać po niemiecku.

Gruß Andrzej

KMroz on February 18, 2009

Szczerze mówiąc, rzadko mi się zdarza, żeby ktoś zwrócił mi uwagę, choć mam świadomość że popełniam błędy. Moja reakcja jest zawsze taka sama. Bardzo grzecznie zwracam uwagę i życzę rozmówcy, żeby on tak posługiwał się polskim jak ja niemieckim, czy angielskim ;-)

Francine Verweij-Ban… on May 12, 2011

Like very much this awesome panorama.

Greetings, fRancine

Andre S. (pilago) on May 13, 2011

Francine,

Thank you for your appreciation :-)

Best wishes Andre

Veitinger on November 4, 2012

Klasse Herbstpanorama, YSL

Dein Foto ist Gruppenbild der Schwarzwaldgruppe im Monat November

Andre S. (pilago) on November 4, 2012

Vielen Dank Veitinger für deinen Besuch und der Auswahl meines Foto als 'Gruppenbild der Schwarzwaldgruppe im Monat November'. Ich bin überrascht -, es freut mich sehr, dass Dir die Aufnahme gefällt!

Beste Grüße, Andre

« Previous12Next »

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

Andre S. (pilago)
Freiburg (Germany)

Photo details

  • Uploaded on October 13, 2008
  • © All Rights Reserved
    by Andre S. (pilago)

Groups