Shoqata e ish të përndjekurve politikë

Selected for Google Maps and Google Earth

Comments (1)

ipersekutuari politi… on May 11, 2012

shoqata e persekutuarve politik deri me sote nuk kane asnje strategji per te ardhmen, se ne kete mynyre nuk shkohet perpara ca me te majnten ca me te djathten, kjo nuk esht asgje tjeter vecse shkaterrimi i shtreses e persekutuarve qe me kalimin e kohes do te shenderrohet ne perralle, por perse te mos krijojne parti politike ne kete mynyre kemi mundesi te kerkojme me shume drejtat tona qe na kan munguar per shum vite dhe vazhdojne te na mungojne, shembull persa i perket demshperblimet qe keto qeverri qe ikin e vine tallen me ne , dhe ne vazhdojme tishkojme nga mrapa si kali me kapister,nerast se ne te kishim partine tone do ishim me ndryshe dhe ndoshta dhe demshperblimet di i kishim marre te gjitha,qoft dhe me rrevolt popullore , dhe kete gjera ndodhin nepermjet forces politike dhe perfaqsimin ne parlament,

persekutuarit bashkohuni per nje qellim te vetem, qe ZERI JONE TE DEGJOHET."?

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

Photo details

 • Uploaded on December 27, 2008
 • © All Rights Reserved
  by Edi-9/11
  • Camera: SONY DSC-W130
  • Taken on 2008/12/20 15:33:03
  • Exposure: 0.001s (1/1250)
  • Focal Length: 5.35mm
  • F/Stop: f/2.800
  • ISO Speed: ISO160
  • Exposure Bias: 0.00 EV
  • Flash fired

Groups