Shkembi Kavajes

Selected for Google Maps and Google Earth

Comments (1)

arbnordomi on June 7, 2009

Jam nga Gjakova dhe dua te Vij me 1 Gushte ne Shkamb te Kavajes. Jam se bashku me gruan dhe 2 femije njeri 8 dhe tjetri 3 vjeq. Dua çmimin kushtet dhe gjerat e nevojshme per plazh si qadra e krevatet e plazhit. Eshte hera pare e ime ne shpiperi dhe ju lutem qe me njoftoni per te gjitha kushtet ne email adresen arbnordomi@hotmail.com ose tel.+377 44 371 282

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

Photo taken in Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

Photo details

 • Uploaded on April 26, 2007
 • © All Rights Reserved
  by adrian zarka
  • Camera: Zoran Corporation COACH 1.0
  • Exposure: 0.002s (1/512)
  • F/Stop: f/3.000
  • ISO Speed: ISO100
  • Exposure Bias: 0.00 EV
  • No flash

Groups