SUHA

Selected for Google Maps and Google Earth

Comments (3)

ylli xheli on August 10, 2009

VENDI TEND NGELET GJITHMONE I BUKUR

Edi Adhami on March 28, 2010

shume e bukur fatkeqesisht une sa here kam qene per zagorie kam ndaluar vetem tek burimi .dhe skam pas mundesi me soditur fshatin

Anesti Jance on May 10, 2012

Faleminderit qe pranuat te ini pjestar i grupit Guri i Qytetit i cili pranon foto te fshatrave te Shqiperise e gjithcka te bukur rreth tyre. Tani mund te shihni fotot e grupit e te vendosni nga tuajat tek te grupit. Qofsh mire e te vafte mbare ne cdo drejtim. Kur te te jepet mundesia bej foto. Me respekt AJ.

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

Photo details

 • Uploaded on March 20, 2009
 • © All Rights Reserved
  by tze90
  • Camera: EASTMAN KODAK COMPANY KODAK CX4310 DIGITAL CAMERA
  • Taken on 2004/04/10 12:16:06
  • Exposure: 0.006s
  • Focal Length: 7.63mm
  • F/Stop: f/8.000
  • ISO Speed: ISO100
  • Exposure Bias: 0.00 EV
  • No flash

Groups