ula [ 2006 ]

Selected for Google Maps and Google Earth

Comments (5)

pekin platinel on March 3, 2008

I wonder if our schools of architecture are aware that such national treasures exist? Please keep recording.

goktug vensurel on March 3, 2008

Sayın Platinel, Güzel sözlerinize, haklı sorularınıza, duyarlı merakınıza ve dileklerinize teşekkür ederim. Haklısınız. Bunlar çoğu yok olmuş, kalan üç beş tanesi de bugün yarın yok olacak, gerçek sivil sanat eserleri. Gün gelecek bunun farkına varacak bu toprağın insanları. Umarım. İşte onlara hiç olmazsa fotoğraf olarak birşeyler kalsın diye elimden geldiğince, eskilerde çektiklerimi sergilemeye çalışıyorum. Sizin gibi bir iki kişi dışında pek fazla ilgi gördüklerini de sanmıyorum. ilginize bir kez daha teşekkür ederim. Bundan böyle, konular hakkında, aklımda kaldığı kadarıyla bilgi de vermeye çalışacağım. Sevgiyle

pekin platinel on March 20, 2008

Dear Vensurel, Your reply to my comments is the greatest reward I would hope for. I am more and more convinced that, the medium we are all contributing and benefiting from is a new kind of "Open University" and a very democratic one too. Let us celebrate it and make use of it so long as we are allowed to do so. (It may not live long).

ekinsu on August 8, 2008

sevgili goktuğ,bu eve ne zaman baksam,duvarlarına dokunsam,tozlu bir sadıktan çıkarılan eşyaya benzetirim..buram buram ''tarih'' kokar...Bir süre sonra bu görüntüye aşina olması beklenir kimilerinden...ancak böyle bir mimari şaheser, görmezden gelinip alışılacak türden değildir...fotoğrafınıza çok mutlu oldum...yakalanması gereken bir ev di..

Nurullah Gürbüz Köse on April 12, 2009

sayın göktuğ eski ula ve muğla evlerini çok severim bu yüzden google'a yüklediğiniz bu ev fotoğraflarından dolayı sizi kutlarım benimde eklemek istediklerim var ama yerlerini tam olarak belirleyemiyorum inşallah ileride yüklerim.

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

Photo details

  • Uploaded on May 29, 2007
  • © All Rights Reserved
    by goktug vensurel

Groups