Biuro konkursowe!

Unmapped photos are not selected for Google Earth or Google Maps

Comments (159)

longdistancer on April 16, 2010

Właśnie znalazłem nową przeglądarkę do zdjęć z panoramio i muszę Ci przyznac racje że to jedna wielka rodzina. Co Ci ludzie tu wrzucają, żenada. link Nie dla dzieci od razu ostrzegam.

Krystyna Polak on April 16, 2010

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałabym również podziękować wszystkim za udział w konkursie i stwierdzam,że już samo oglądanie moich zdjęć przez współpanoramiowiczów jest dla mnie nagrodą. Ale najbardziej dumna jestem z tego,że aż 4 (słownie cztery) moje typy zajęły miejsce w pierwszej piątce.Szkoda mi tylko B.Decowskiego (robi wspaniałe fotki- mój piąty typ). Cóż ,wynika z tego,że lepszy ze mnie jest juror niż fotograf :))))))))))))) .......ale nauczę się i ja :)))))

A..W.. on April 16, 2010

Dziekuje organizatorom za zorganizowanie konkursu. Gratuluje zwyciezcom.Pozdrawiam wszystkich.Anton

Małgorzata Kasiewicz on April 16, 2010

Gratulacje dla zwycięzców, organizatorów i wszystkich uczestników.Serdecznie pozdrawiam , Małgorzata

ellasso on April 16, 2010

Och, wyjątkowo piękna była ta zima!! Ale nie ukrywam , że łatwiej mają ci robiący zdjęcia, którym uda sie wyrwać gdzieś za miasto, jak to się mówi w piękne okoliczności przyrody, bo w mieście to nie ma co! Ja też wszystkim dziękuję za możliwość podziwiania tylu pięknych zdjęć. Ja akurat bardzo lubię taką prawdziwą zimę i te wasze fotki bardzo mnie biorą... Kilka zabrałam sobie na tapety. Będę umieszczać i podziwiać. Ela ellasso

Monika (gušterica) on April 17, 2010

Wielkie gratulacje dla Zwycięzców, podziękowania dla Organizatorów i Współuczestników za dobrą zabawę:)

Pozdrawiam!

dziwnowik on April 17, 2010

:)))) wiecie co ??!!! przejrzałem jeszcze raz zdjęcia konkursowe i ..... nie pamiętam pod którymi zdjęciami zostawiłem punkty !!!!! ( pamiętałem tylko że Zbyszkowi dałem 5 ) wydawało mi się że punkty zostawiłem co najmniej pod 30 obrazkami !!!!!!!!!!!!! ( a skoro tak to głosując np godzinę później mógłbym wybrać zupełnie inny zestaw fotografii i też byłoby OK ) Także jeszcze raz gratulacje dla WSZYSTKICH uczestników za wspaniały poziom !!!

zbyszek_urbaniak on April 20, 2010

Pozwolę sobie jeszcze tutaj podziękować za ogromne dla mnie wyróżnienie i miłe komentarze. Dziękuję za zabawę i współuczestnictwo w tym konkursie oraz wielkie dzięki dla organizatorów.Gratuluję również autorom fotografii, które rywalizowały z moimi. Jeśli nadal obowiązuje ta miła nagroda dla mnie to pozwolę sobie na wybranie tematu następnego konkursu.W związku z tragedią ,która dotknęła chyba nas wszystkich pozwolę sobie na temat pt."Kapliczki". Myślę ,że to będzie nasz hołd dla tych wszystkich tak mocno doświadczonych przez los.Nie kryję też ,że to jest jeden z moich ulubionych motywów ,które ostatnio fotografuję.Kapliczki myślę ,że są we wszystkich regionach kraju jak również za granicą.Technika oczywiście dowolna , chyba tak jak zawsze trzy fotografie a termin to już organizator ustali do ,którego nastąpią zgłoszenia.Życzę powodzenia w następnej edycji konkursu. Pozdrawiam! Zbyszek

Jerzy Szygiel on April 20, 2010

Hm, dlaczego brakuje 4 miejsca w konkursie zimowym? Wygląda to jak dziura w myśli, może więc warto jeszcze raz przemyśleć zasady ;-)?

Słonik_administrator on April 21, 2010

Jerzy dyskusje na temat kształtu i reguł konkursowych tutaj zapraszam.

Temat wybrany przez Zbyszka - "Kapliczki".

Terminy i ew. nowe zasady jeszcze nie ustalone.

Karel Š (karels) on May 18, 2010

A co to ten konkurs? Co robić źeby wygrać? :))

Michał J. on May 18, 2010

Taki mały konkursik karels. Żeby wygrać, to przede wszystkim trzeba wziąć w nim udział. Temat następnego już jest wybrany - kapliczki. Kiedy konkurs się odbędzie na razie nie wie nikt, ale jeśli chcesz w nim wziąć udział to mogę Cię o tym poinformować jak już dojdziemy do wniosku, że to już czas :-)

Erebusso. on June 10, 2010

Też bym prosił o ino. kiedy będzie rozpoczęcie, no i przede wszystkim jak zgłaszać zdjęcia. Rozumiem, że krzyże, figurki itp. odpadają :D.

Michał J. on June 10, 2010

Myślę, że nie. Optowałbym za kapliczką szeroko pojętą. Jak znam życie, to konkurs odbędzie się dopiero po wakacjach. Dam znać, pozdrawiam Michał.

TeresaSpy - Spychała on September 22, 2010

Od czerwca nikt tutaj nie zajrzał, a dzisiaj ostatni dzień lata już nadszedł. Witajcie w nowej porze roku :))

Może już nadszedł czas pomyśleć o konkursie :))

Pozdrawiam, Teresa

P.S. Strona organizacyjna na Ningu nie działa.

TeresaSpy - Spychała on September 22, 2010

Reguły są jeszcze niesprecyzowane...

Kapliczki, świątki i krzyże?????

Punktacja: 1 x 5 = 5 x 1?????

  • może warto to zmienić,

np. punktowanie po 1 punkcie dla 5 zdjęć - byłoby bardziej sprawiedliwe i łatwiejsze dla jurorów

KseniaKasandra on September 22, 2010

Na ningu Teresko nie dziala, ponieważ, ning stał sie płatny. Ja za swoją stronę zapłacilam, tyle ile uważalam, czyli najniższą stawkę, bo ta wyższa to już prawie 13 $ za miesiąc, ale przez to wiele opcji nam poucinali i ograniczyli. I nie ma czatu ....

Michał J. on October 21, 2010

Witajcie!!!

Wszystkich zainteresowanych naszymi konkursami pragnę poinformować, że ruszył już kolejny. Jego hasłem przewodnim są kapliczki.

Chętnych zapraszam do zgłaszania swoich prac! :-)

LEIRE13 on February 18, 2011

Like nº 1.

Beautiful place.

Great photo.

Salud2...from Spain...

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

This photo is currently not mapped.

Suggest location

Photo details

  • Uploaded on March 19, 2010
  • Attribution-Noncommercial-Share Alike
    by panokonkurs

Groups