Panoramio is closing. Learn how to back up your data.

Tanusha 2011 ARDIJAN IMERI

Selected for Google Maps and Google Earth

Comments (1)

Nexhmedin I . M. on March 28, 2011

Vend i lanun pas dore nga pushtetaret,pa shkolla pa punesim ,vend pa shenja jete,ne Malesine e Mavroves.Udha lidhese nepermjet Lugines se Radikes Dibres,dhe Rruges se Arberit per ne Tirane.Nje artikul shkruante per gjendjen e rende Kulturore - kombetare ne kete rejon.Se shpejti do te vershohet nga sllavomaqedonet dhe do e ndjejme vehten fajtore nese zhduket vendi i lindjes se Josif Bagerit.

Sign in to comment.

Photo details

 • Uploaded on January 18, 2011
 • Attribution-Noncommercial-No Derivative Works
  by Ardijan_Imeri
  • Camera: Nokia N78
  • Taken on 2011/01/17 13:35:06
  • Exposure: 0.001s (1/1000)
  • Focal Length: 4.60mm
  • F/Stop: f/2.800
  • ISO Speed: ISO114
  • No flash

Groups