Turkbuku Bodrum cennetkoy (ölümünü bekliyor!)

Selected for Google Maps and Google Earth

Comments (40)

« Previous12Next »
Ataman Ayvaz on July 1, 2009

Temel Manioğlu,

İlginize çok teşekkür ediyorum,sizin gibi duyarlı ,memleketini sevenlerle bu güzellikleri koruma mücadelesi vereceğiz.

Ataman

Å MR M-Meryem on January 3, 2010

Cok cok guzel foto. renkler cok yesil. Norvec selamlar. Meryem

Ataman Ayvaz on February 20, 2010

A R M, Meryem Hanım ziyaretinize teşekkür ediyorum,sağlıklı günler.

Ataman

Ataman Ayvaz on February 20, 2010

NİHAYET! DÜN(19 ŞUBAT 2010 TARİHLİ MİLLİ,YET GAZETESİNDEHABER YAZISI VARDI. tURİZM İMARARINA AÇILAN BODRUM YARIM ADASININ KUZEYİ ŞİMDİLİK KURTULDU. DANIŞTAY RED ETTİ.BÖYLECE ÇOK KATLI BETONLAR YAPILMAYACAK CENNET KÖŞELERE. SİZ YÖNETİCİLER,TABİATI SEVMİYORMUSUNUZKİ BUKADAR UĞRAŞIYORSUNUZ BU TABİAT HARİKASI YERLERİN TAHRİP OLMASI İÇİN. TARİHE GENE NOT DÜŞÜYORUM.AMA KARŞI GELENLERDE TARİHE YAZILACAK FAKAT KATRAN SİYAHI SAYFALARA SİYAHLAYAZILACAĞINDAN İSİMERİ VE KENDİLERİ MAALESEF İYİ ANILMAYACAKLAR.

irishlady on June 16, 2010

MY goodness,this is so beautiful

Ataman Ayvaz on June 17, 2010

İrislady,

TEŞEKKÜRLER, BURASI HAKİKATEN CENNET'TEN BİR YER!

Ataman

Ataman Ayvaz on September 15, 2010

Temel Manioğlu, Durmadan yazarak insanları haberdar etmeliyiz.Sizin gibi gidip görenler bildiklerini aktarmalı. Burası Türkiye'nın en güzel koylarından biri. KORUMALIYIZ Ziyaretinize tekrar teşekkürler.

Ataman Ayvaz on December 6, 2010

ŞU MANZARAYA BİR DAHA BAKINIZ! 6 ARALIK 2010 TARİHLİ YANİ BUGÜNKÜ HÜRRİYET GAZETESİNDEKİ HABERE GÖRE BURALARI YANİ CENNET KOY BETONLAŞAÇAK. çÜNKÜ BİLGİÇLER,BURANIN ORMAN VASFINI KAYBETTİĞİNE TEKRAR KARAR VERMİŞLER.iMARA AÇAÇAKLAR. NEDEN BENİM MEMLEKETİM GÜZELİ KATLETMEK İÇİN UĞRAŞIR? EĞER BURAYI İMARA AÇARLARSA YAZIKLAR OLSUN,HİÇ BİR HAKKIMI HELAL ETMİYORUM TABİAT KATİLLERİNE.

Ataman Ayvaz on May 12, 2011

üÇ-DÖRT ÖNCE hÜRRİYET gAZETESİNDE BİR HABER DAHA ÇIKTI.CENNET kOYA 7 YILDIZLI OTEL YAPILACAKMIŞ.sANKİ bODRUM'DA YER KALMADI GÖZLERİNİ BURAYA DİKTİLER.bENİM MEMLEKETİMDE,BENİM VATANIMDA GÜZELLİKLERE,TABİATA SAHİP ÇIKAMIYORUM.ANAYASAYA GÖRE SAHİLLER HER TÜRK VATANDAŞININ, YANİ BENİMDE.YAZIKLAR OLSUN BURAYI İMARA AÇANLARA,ORMAN VASFINI SÖZÜM ONA KAYBETMİŞ.HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

Ataman Ayvaz on December 12, 2011

Gene bir karar aldılar orman arazileri için.Bakalım buralar nasıl yutulacak?

Ataman Ayvaz on April 24, 2012

Son duyumlara göre buraya 'Lüks Ultura villalar ve özel marina yapılacakmış.Fotoğrafta gördüğünüz bütün yere.Ağaçları kesmeden gerçekleşecekmiş bu inşaatlar.Güzelliği yağma edin.Tabii olan şey güzeldir.İnsan tarafından değil.Sizler TANRI YA KARŞI GELİYORSUNUZ.Ellemeyin TANRİ'IN ÖZENLE YAPTIĞINA.yOKSA GÜNAHLARLA YIKANMAYIMI SEVİYORSUNUZ? Hesabını veremezsiniz Öldüğünüzde.

Ataman Ayvaz on May 17, 2012

Bu güzelim yer bakalım nekadar dayanabilecek?Tabiat korumasız,O'nun tek koruması var İNSA. Ama o'da o'na sanki düşman!

Ataman Ayvaz on July 12, 2012

.. ve ensonunda burayı kendi şahsi amaçları uğruna yok etmeye karar verdiler.bununla ilgili düzenleme-müsadeyi aldılar.Ben memleketimde anayasanın vatandaşlık haklarını kullanamıyorum. Vicdan ve kanun beraber olunca medeniyet ilerliyor galiba!

Ataman Ayvaz on August 14, 2012

Herhalde burası sosyete koyu olacak,şımarıklar tarafından istila edilecek,yapılaşma başladı!

Ataman Ayvaz on May 29, 2013

Burası,bu gördüğünüz yer nasıl olurda orman vasfını kaybeder? Buralara nasıl olurda inşaat müsadesi verilir?.Biri bana anlatsın.

Ataman Ayvaz on June 7, 2013

İnsanlar duyarlı olmaya başladı,Istanbul Taksim'de gençler ağaç kesilmesine karşı çıktı ve bütün memleke yayıldı.Halk Tv Ankara'da Atatürk orman çifliği talanını gösterdi. İşte Bodrum'da talanlardan biri burası.

Ataman Ayvaz on August 19, 2013

Demek birileri Bodrum kıyılarını gezmiş ve felakat demiş... Felaketi yapanlar belli:Yerel yönetimler,onların gözleri yoktur,görrmezler.. Talan devam ediyor,CENNETKOY yok oluyor. TANRI hesaplarını soracak onlardan,ben soramıyorum,çünkü,Anayasaya göre kıyılar benim......

Ataman Ayvaz on May 21, 2014

Memleketın birinde acaba çevre bakanlığı varmı? Belediye başkanları ne yapıyor? Yazık oldu cennet koyu'na

Ataman Ayvaz on June 10, 2014

Cennet Koyu Rantlara kurban edildi

Ataman Ayvaz on July 6, 2014

Tarihe not düşüyorum:

Bugün 6 temmuz 2014,Hürriyet Gazetesi Son sayfa; Tam sayfa Cennet Koyu'nun öldüğünü belgeleyen ilan çıktı.Yarın yaklaşık 300,vs. evin ,binanın açılışı yapılacak.

Yani Ölüm fermanı bir daha tescillenecek. Artık 8 sene evvelki Cennet Koyu yok oldu,O'na kıydılar.

Tanrı'nın bize (Türk Halkına,Memleketimize) bağışlanığı,adı CENNET KOYU olan bu tabiat şahaseri belirli kişiler için parçalandı. Başka nemi diyorum.Söyleyim:

YÜCE KURAN'IN İSRA SÜRESİNİ burada oturacaklar ve burayı yapanlar okusun,bakalım vicdanlarında kıpırdama olacakmı?******

« Previous12Next »

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

Photo details

  • Uploaded on December 27, 2007
  • © All Rights Reserved
    by Ataman Ayvaz

Groups