The tree

Selected for Google Maps and Google Earth

Spotkane na szlaku... (Met on the trail...) Rezerwat Biała Woda (Reserve White Water)

Pieniny Mountains, Summer Poland/Slovakia 2011

Source: RAW file Re-edited: GIMP 2.6.11 (contrast, colors, saturation)

http://animisiewaz.deviantart.com

Show more
Show less
Save Cancel Want to use bold, italic, links?

Comments (3)

marcel flisiuk on March 14, 2012

Welcome my friend!!

animisiewaz on March 15, 2012

:D Sprawa wyglądała tak, że Marcel na dA polecił mi tę stronę, więc...skoro on polecił, znaczyło, że warto się tutaj pojawić, bez dwóch zdań :-)

Chwilę mi to zajęło, aby złapać jak tutaj wszystko i działa i "co z czym się je" i dopiero wtedy poszukałem Marcela i Panią :-)

Z tym wspaniałym fotografem - nie przesadzajmy ! To hobby, pasja. Jakbym miał taki talent jak Marcel w malarstwie, to może dałbym się nazwać fotografem, a tak jestem amator :-) Na szczęście, mamy z Marcelem wspólną cechę - daje nam radość, to co robimy :-) Póki ona będzie, będzie rozwój i lepsze prace (mam nadzieję) :D

Polska jest piękna, ale ludzie rzadko to doceniają, co mają pod nosem :-( Jesteśmy narodem, który lubi narzekać :-/ USA też są piękne - z tego co widzę po fotografiach. Szkoda tylko, że życia by nie starczyło, aby wszystko to co warte i piękne uwagi tam sfotografować :-( A drugie życie wykorzystałbym na chodzeniu po Waszych górach :D

Będę się starał zamieszczać nowe i stare prace :-) Może uda mi się w tym roku być w Trójmieście, to na pewno umieszczę zdjęcia z Waszych rodzinnych stron :-)

Mój nick...tak jakoś, kiedyś przyszedł mi do głowy i tak zostało. Jest przynajmniej oryginalny ;P Cieszę się, że się podoba !

Dziękuję ! Pozdrawiam gorąco i serdecznie :-) Miłego dnia Wam życzę !

animisiewaz on March 24, 2012

Dziękuję Pani pięknie ! :-) Tym razem ja podzielam w 100% Pani słowa: "Natura jest lustrem duszy a kontakt z Naturą jak modlitwa" - kwintesencja tego czym jest natura :-)

Z tego co Pani pisze, Maine to raj do zwiedzania, wędrowania, fotografowania lub innych form artystycznych, życia. Musi być pięknie ! Jeziora, góry - marzenie !

Pozdrawiam wiosennie !

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

Photo details

  • Uploaded on March 12, 2012
  • Attribution-Noncommercial-Share Alike
    by animisiewaz
    • Camera: SONY DSLR-A300

Groups