Ceļš Ainaži - Mazsalaca / roads in Latvia

Selected for Google Maps and Google Earth
Show more
Show less
Save Cancel Want to use bold, italic, links?

Comments (9)

kikos64 on October 4, 2012

Labdien! Vai Jūs negribētu atvēlēt šo foto Vikipēdijas rakstam par autoceļu P15? Ja "jā", tad nepieciešams nomainīt autortiesību nosacījumus un "Attribution-Share Alike" vai "Attribution". Jau iepriekš pateicos!

Mirdza on November 5, 2012

Labdien! Neiebilstu, tikai mana angļu valoda ir ļoooti slikta, protu tikai bildes ievietot un daļēji piesaistīt kartei. Ja esat ar mieru man soli pa solītim uzrakstīt priekšās, kas man jādara, kur meklēt autortiesību nosacījumus,kas kur jāmaina, tad - viss var notikt. Lai veicas!

kikos64 on November 5, 2012

Lapas apakšējā labajā stūrī ir sadaļiņa "Photo details". Tajā šobrīd rādās © All Rights Reserved. Nospiediet "change photo settings" un atvērsies opciju logs. Tajā Jums jāizvēlas - Use a custom license - Some rights reserved - Allow commercial use? YES - Allow modifications? Yes, as long as others share alike ACCEPT. Šādi nosacījumi patur Jūsu autorību uz attēliem un pārpublicēšanas gadījumā Jūsu vārdam jābūt minētam. Jums ir patiešām interesanta fotogrāfiju kolekcija no vietām, kuras citi maz fotografējuši. Mēs labprāt Vikipēdijas rakstu ilustrēšanai izmantotu arī citas Jūsu fotogrāfijas, protams, ar Jūsu (opcijās) atļauju. Vēlreiz liels paldies!

kikos64 on November 5, 2012

Starp citu, to var izdarīt visām fotogrāfijām uzreiz sava profila Setingos (lapas augšējā labajā stūrī). Protams, ja Jūs to vēlaties :)

Mirdza on November 5, 2012

Hmmm... Darīju, kā rakstījāt. Vai izdevās? Man nav iebildumu, ja izmantojat manas fotogrāfijas. Vēl daudz sabildēts, tikai jāapstrādā...

Mirdza on November 5, 2012

P.S. Uzrakstiet, lūdzu, kādas vietas Jums interesē. Ja man tādas būs, apstrādāšu ātrāk un ievietošu šeit.

kikos64 on November 6, 2012

Viss izdevās perfekti! Paldies! Kas mūs interesē? Šeit ir saraksti ar jau gatavajiem rakstiem, kam trūkst fotoattēlu. Ne visi raksti ir par Latviju, bet lielāka daļa gan. Būsim ļoti pateicīgi, ja atradīsiet ko noderīgu.

kikos64 on November 7, 2012

Foto Vikipēdijas rakstā.

Mirdza on November 8, 2012

Liels paldies, ka parādījāt, kā tas izskatās!

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

Photo details

 • Uploaded on April 12, 2012
 • Attribution-Share Alike
  by Mirdza
  • Camera: Canon PowerShot SX200 IS
  • Taken on 2011/10/21 17:20:27
  • Exposure: 0.008s (1/125)
  • Focal Length: 9.08mm
  • F/Stop: f/4.000
  • ISO Speed: ISO80
  • Exposure Bias: 0.67 EV
  • No flash

Groups