kiwie, waiting at bus stop

Selected for Google Maps and Google Earth

Comments (18)

Laima Gūtmane (simka… on January 12, 2008

Prieks redzēt mazo briesmonīti :) Fons arī atbilstošs:) Veiksmīgas tupmākās medības! Gaidīšu rozaino (paskatījos - latviski tāda vārda nav, bet zaļo saukt par "rožainu"...:D ) no Salu tilta :D

Laima Gūtmane (simka… on March 6, 2008

Atbildējāt uz domu, kas man šad tad piesienas: kāds viņš ir? Apaļums liecina par labestību un humoru, desiņas par dzīves baudīšanas māku, bet zobeļi par diezgan agresīvu, bet adekvātu reakciju uz apkārtējo pasauli, jo nav taču plēsīgi. Nu ko - normāls vecis :DD Gandrīz atbilst rūķīša aprakstam :))

Ainars M -2 on March 6, 2008

:D

Vairāk gan tā kā velk uz norvēģu kalnu trollīša aprakstu nevis vācu sila rūķiti - sēņu un ogu vācēju.

Laima Gūtmane (simka… on March 6, 2008

Par vācisko izcelsmi varētu liecināt vien desiņu klātbūtne, bet zaļais kā Octoberfest aktīvs dalībnieks zaudē savu grafitisko sūtību. Un neviens sevi cienošs fotogrāfs uz viņu pat nepaskatīsies, ja zaļais pēkšņi raus vaļā kādu šlāgeru :DD

Ainars M -2 on March 7, 2008

Gribēju tikai mazliet palielīties ka šorīt bija reti veiksmīgas zaļo medības. Ciparojot "Maskavieti 58" apmeklēju arī ģimenīti zem salu tilta. Bildējot divus no sen jau tā kā redzētiem (pavisam tur laikam ir 5!) atklāju vēl vienu, uz būdiņas pie policijas stāvvietas, kuru agrāk tā kā nebiju ievērojis. Tad nu mēģinot izbraukt no tā rajona gar Grebenšcikovu, uz Maskavas stūra atradu vēl vienu - oranžu! :D Tātad vienā rītā sabildēju 5 gabalus! :D Vakarā varēs ievērtēt.

Laima Gūtmane (simka… on March 7, 2008

Bija vērts gan fotografēt, gan lielīties :DD Būs jāsaskaita :))

Ainars M -2 on March 7, 2008

Palika vēl neapciemots prāgas ielas(tirgus) kiwijs, divi draugi ir Krasta ielā netālu no Mola, viens vēl gaida zem lidostas viadukta un divi vai trīs netālu no Spices veikala siltumnīcām. Zinu, ka daži slēpjas arī Daugavgrīvas ielas pamestajās ēkās, bet nezinu vai tieši tos tik drīz apciemošu. Kuru es vēl esmu aizmirsis? Brīvības ielas un Tallinas ie. stūri! ;)

Laima Gūtmane (simka… on March 7, 2008

Nu labi, ja neviens nelūdzas, pateikšu tā pat :DD - viens ir Kantora ielā. Būs jālūdz Kiwie piebremzēt, lai paspējat sabildēt :D

Ainars M -2 on March 7, 2008

Urrā! Izdevās tomēr uzzināt! Tagad tikai jānoskaidro, kur tāda Kantora iela dzīvo! :D

Laima Gūtmane (simka… on March 7, 2008

Pļāpīgie uz vienaldzību vienmēr iekrīt :DD

Ainars M -2 on March 7, 2008

galvenais nav runas - galvenais ir darbi! Pirms tām Jūsu pēdējām bildēm, es te klusi vienudien apcerēju domu, varbūt man sarīkot savā darbā savu foto izstādi? Pārsteigt viendien savus kolēģus?

Bet kad es redzu kādas bildes ir Jums - tad man vēl kādu laiku būs jāaug! :(

Laima Gūtmane (simka… on March 8, 2008

Nu šo es pa pilnu neņemu :DD

Laima Gūtmane (simka… on March 8, 2008

Ai! Nesmuki izrunājos! Tik traki nebija domāts, kā izskatās :( Varētu pa kluso nodzēst un izliktes, ka nekas nav bijis, bet noteikti jau paspējāt izlasīt :(

Ainars M -2 on March 11, 2008

Kantora blēdis gribēja paslēpties aiz elektrības būdas? Paldies par palīdzēšanu! Parasti es pa to ielu braucu (tad, ja vispār tur braucu!) pretējā virzienā un par cik tuvojas bīstams krustojums, spogulī nekad neskatos! :( Cik gan daudz vēl tādu blēžu pilsētā ir paslēpies?? Tādu atbildi zina tikai kiwie autors!

Laima Gūtmane (simka… on March 11, 2008

Nu es jau pati ne redzējusi, ne nojautusi par šo. Medībās iesaistīta visa ģimene :)) Nezināju, ka jānorāda braukšanas virziens. Nākošeiz informācija būs precīzāka :)

Ainars M -2 on March 12, 2008

Es jau arī skatos, ka šis process mums ir kļuvis par zināmu atkarību un azartspēli. Arī manējie visi iet skatienus pa vārtrūmēm, ejot savās ikdienas gaitās. Bet centra daļā jau nekas īpaši nemainās, tādēļ arī nedaudz atslābst uzmanība. :( Savukārt es pats ar autiņu reizēm rītos un reizēm vakaros mēģinu pieķert arī pa kādai perifērijas zonai. Pa retam jau paveicas, kā piemēram vakar. :D

Man nesen ir radusies jauna ideja, ko pameklēt un pabildēt kolekcijai, tad kad beigsies zaļie. Tās ir 50-60 gados celtās elektrības būdiņas "ar saulīti un zibeni uz pieres" :) Es nezinu, kā īsti saucās tas arhitektūras stils, kad visur lika tās uzlecošas saulītes ar stariņiem, bet man vienalga patīk.

Mežaparkā esot pat daži sētu vārtiņi ar saulītēm! Es tā ceru, ka dažas saulītes var mēģināt atrast arī K.? ;-D

Laima Gūtmane (simka… on March 15, 2008

Kad ieraudzīšu Jūsu saulīti, varbūt metīšos medībās, bet neticu, ka varēšu īpašu ko atrast :(

Man tādi Napoleona plāni uz K. Ceru, ka izdosies, tikai baidos, ka interesanti būs tikai man :( Nu vismaz karte dabūs ciest :)

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

Photo taken in Mērsrags, Mērsraga pagasts, LV-3284, Latvia

Photo details

 • Uploaded on January 12, 2008
 • © All Rights Reserved
  by Ainars M -2
  • Camera: SONY DSC-H7
  • Taken on 2008/01/12 12:10:10
  • Exposure: 0.010s (1/100)
  • Focal Length: 6.90mm
  • F/Stop: f/6.300
  • ISO Speed: ISO100
  • Exposure Bias: 0.00 EV
  • No flash

Groups