Kolegji Turk

Not selected for Google Earth or Google Maps [?]

Comments (2)

floriancengu on October 14, 2009

si i bohet me hy dhe me konkuru ketu tek kolegji turk,ju lutem kush ka informacion te me thote

kavaje on October 16, 2009

Per kete vit do te kene mbarua konkurimet. Mgjth, po pate profil ne facebook, kliko tek linku i meposhtem dhe pyet aty, se ndoshta dine me shume meqe frekuentojne ate kolegj:

http://www.facebook.com/pages/Kavaja-Albania/medreseja-hafiz-ali-korca/113286621528?v=photos#/pages/Kavaja-Albania/medreseja-hafiz-ali-korca/113286621528?v=wall

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

Photo details

  • Uploaded on January 29, 2008
  • © All Rights Reserved
    by kavaje

Groups