Dangerous life

Not selected for Google Earth or Google Maps [?]

Polish beautiful autumn. A little, wild squirrel friend :-)

Legnica, Poland 2012

Show more
Show less
Save Cancel Want to use bold, italic, links?

Comments (6)

Teresa Chrzanowski F… on November 24, 2012

Cześć animisiewaz, przepiękne zdjęcia! Polskie wiewiórki i kasztany są mi bliskie, jak każdemu są bliskie wspomnienia z dzieciństwa. Amerykańskie wiewiórki są zupełnie inne i nie takie ładne, zrobię zdjęcia.
Podziwiam Pana prace. Serdecznie pozdrawiam, Teresa

F 4 and L 10

Teresa Chrzanowski F… on December 18, 2012

Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

animisiewaz on December 26, 2012

Dziękuję pięknie Tereso !!! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !!! Oby obfitował tylko w dobre i miłe sercu Wam chwile ! Pamiętajcie, że każda zła chwila przemija, a po każdej burzy, musi zaświecić słońce :-) Wierzę, że będzie całej Waszej rodzinie świeciło i dawało siły na każdy dzień.

PS. Nie przesadzajmy Tereso, nie są piękne, raczej dokumentują dzień, przyrodę i mój nastrój :-) Chciałbym kiedyś dojść do momentu, w którym najprościej jak się da pokazać piękno. Może pewnego dnia...:-) Wydaje mi się, że przez Twoje wspomnienia te obrazy są piękne. To tak, gdy patrzę na Wasze zdjęcia i widzę taką różnorodność otoczenia, przyrody, ludzi, kultur, że jak bym się tam znalazł, nie starczyło by mi życia by to wszystko uwiecznić okiem aparatu :-) Wręcz załamał bym się, bo z tego ogromu, nie wiedziałbym co "wziąć" pierwsze. Z dystansu czasu i przestrzeni, wszystko Tereso wygląda ciekawiej, piękniej i pachnie...cudownie. To oznacza, że wciąż pozostajemy wrażliwymi ludźmi :D I obyśmy nigdy, nie pozwolili zabić tego w sobie ! Czego Wam i sobie życzę :-)

Teresa Chrzanowski F… on December 31, 2012

I have a new computer,and programed Polish, but still have problems, so I will answer later to your very interesting comment. Thank you for such a supportive encouragement, and the wishes.

Happy New Year!

I will watch Polish/European New Year's coverage. ~ Teresa

animisiewaz on December 31, 2012

Do not worry Teresa :-) Happy New Year to You and your family !!! :-)

btw. When You are writing in english it is more helpful for me - believe me Teresa :-) Thanks to You and Marcel I try better read,write and understand in english. Maybe not so fluently as I wish but step by step better :-)

Teresa Chrzanowski F… on January 3, 2013

O.K. It makes sense. You show remarkable beauty in your photography, and Poland is so beautiful... I miss picturesque villages, and Polish countryside.

Wijących się dróg, pól zasianych owsem, czy żytem, bo tutaj tego nie ma... Tutaj tylko siano dla krówek i to też zależy od chodowli. Tęsknię za sztuką "na każdym kroku", śladach historii, za kulturą i pysznym jedzeniem (kulturą/tradycjami kulinarnymi). Za wpadaniem do Europejskich miast, podróżami. To wszystko niestety stało się niemożliwe... Tęsknota stała się już nie potrzebą, ale wspomnieniami. Nigdy nie wiadomo jednak, może i to się zmieni...

Sign up to comment. Sign in if you already did it.

Photo details

  • Uploaded on November 17, 2012
  • Attribution-Noncommercial-Share Alike
    by animisiewaz
    • Camera: SONY DSLR-A300

Groups