jadransko
photos
977
on Google Maps
views
,,Kiedy fotografuję, to otwartym okiem patrzę na świat, a zamkniętym spoglądam w głąb siebie” „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.” Henri Cartier-Bresson ........................................................................................................................ NO MORE GROUP INVITATION!!!!! PLEASE THANK YOU !!!! ........................................................................................................................

jadransko's conversations

Polecam podróż nie wybrzeżem okupowanym przez turystów, ale wnętrze tego kraju. W 2009 byłem z Polską grupą historyków sztuki, toteż i zwiedzanie było specyficzne, ale podobało mi się, zresztą studiowaliśmy razem z wieloma z tej grupy razem wiele, wiele lat temu. Zyczę miłej podróży po España i miłych wrażeń, dobrych tapas i wina!!!

Sincere thanks, George. 2.2

well done, lovely scene!

Like 24.


greetings, tomas

Wonderful abstract Maggie, it takes an artistic eye to see and capture this photo. I often fail to see this type of photo so I will enjoy yours. Best Wishes, Greg.

In NL is 13 het ongeluksgetal en voor jou misschien niet Ysl13-35

Alle Gezonde Groetjes Jimmy-Boy---Van Freddy-Boy

Przepięknie. L&YS Pozdrawiam.

« Previous12345678...4950Next »

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

jadransko's groups