Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Laima Gūtmane (simka)
photos
on Google Maps
views
Parachuting is not that scary at all. Open the airplane's door and you'll see Google Maps down there. You aren't afraid of Google Maps, are you?

Laima Gūtmane (simka…'s conversations

Great composition and colors! Like. Best wishes, Veniamin.

WHO CAN TRUST GOOGLE ANYMORE ???

After the first petition with 10.500 signatures, in June 2015 Google declared that "Panoramio will stay alive". Now just one year after that statement, they decided to close Panoramio forever. Step by step they destroyed their own platform !!! Google – Earth, User’s Statistics last year suffered a nervous breakdown ! Any sense of credibility and justice is totally lost, together with our work !!!!!!!!! In a normal & democratic world, this isn’t fare comportment.

We can still fight for the preservation of this platform! The address for your protest: Alphabet Inc. Attn Corporate Secretary 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 Email: directors@abc.xyz

There is also our Latest Petition in Change.org, but recent history is proving, that only with petitions we can't do anything, if Google doesn't want to hear our voices & respect the hours we spent to create its empire.

In any case, there is a God, who is seeing all this injustice !

Please share this message with your contacts, any mail and any signature counts!

Nu ja...es tagad skatos, ka nav Iģenes. Paldies pa labojumu :)

ЖУТТЯ ...

Воздастся им...:)

Jā, man arī šovakar skatoties traucēja ziņkārība atminēt, vai dotajā kadrā ir vieta, ko es zinu no pilsētas. Necik tālu gan šovakar ar sižetu netiku, nopirkšu popkornu un turpināšu izbaudīt kādu citu vakaru.

Bet vispār jau malači, jo arī Wikipedijā ir godīgi ierakstījuši, ka filmēts K. :)

Godīguma salīdzināšaņai. Nesen skatījos vienu diezgan svaigu amerikāņu seriālu un tajā saka, ka epizodes darbība tagad risinās Berlīnē. Un ko es tur redzu - kadrā ir Rīga, Lāčplēša iela ar kafejnīcas nosaukumu skaidrā latviešu valodā! :)))

Impressive shot! L. + F.

Kind regards, István.

Labdien, Valdi! Jūs traucē no Vikipēdijas. Sakarā ar bēdīgo gaidāmo 4. novembri, vai Jūs nebūtu ar mieru savas Panoramio fotogrāfijas atvēlēt vikilietošanai? Ja "jā", Jums būtu jānomaina defaultajos nosacījumos licence uz CC-BY-SA vai citu vikipēdijas lietošanai piekrītošu (jāatceļ nosacījums No Derivative Works) un tad mūsu redaktori varētu Jūsu fotogrāfijas augšuplādēt Wikimedia Commons. Mūs interesē galvenokārt fotogrāfijas par Latviju, bet noderīgas, protams, būs arī pārējās. Protams, Jūs arī pats varat tās tur augšuplādēt un mēs nepieciešamības gadījumā sniegsim Jums konsultāciju vai kā citādi palīdzēsim. Jau iepriekš pateicos!

Bet, kamēr māja nebija nodegusi, bieži uz soliņa saulītē sēdēja vecs cilvēks (šķiet onkulītis) un kolosāli iederējās tajā vietā :)

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Laima Gūtmane (simka…'s groups