Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Laima Gūtmane (simka)
photos
on Google Maps
views
Parachuting is not that scary at all. Open the airplane's door and you'll see Google Maps down there. You aren't afraid of Google Maps, are you?

Laima Gūtmane (simka…'s conversations

Olá Patrick, felicitações pela bela foto! Uau! L + F. Saudações cordiais, S.

Nu ja...es tagad skatos, ka nav Iģenes. Paldies pa labojumu :)

ЖУТТЯ ...

Воздастся им...:)

Jā, man arī šovakar skatoties traucēja ziņkārība atminēt, vai dotajā kadrā ir vieta, ko es zinu no pilsētas. Necik tālu gan šovakar ar sižetu netiku, nopirkšu popkornu un turpināšu izbaudīt kādu citu vakaru.

Bet vispār jau malači, jo arī Wikipedijā ir godīgi ierakstījuši, ka filmēts K. :)

Godīguma salīdzināšaņai. Nesen skatījos vienu diezgan svaigu amerikāņu seriālu un tajā saka, ka epizodes darbība tagad risinās Berlīnē. Un ko es tur redzu - kadrā ir Rīga, Lāčplēša iela ar kafejnīcas nosaukumu skaidrā latviešu valodā! :)))

Impressive shot! L. + F.

Kind regards, István.

Labdien, Valdi! Jūs traucē no Vikipēdijas. Sakarā ar bēdīgo gaidāmo 4. novembri, vai Jūs nebūtu ar mieru savas Panoramio fotogrāfijas atvēlēt vikilietošanai? Ja "jā", Jums būtu jānomaina defaultajos nosacījumos licence uz CC-BY-SA vai citu vikipēdijas lietošanai piekrītošu (jāatceļ nosacījums No Derivative Works) un tad mūsu redaktori varētu Jūsu fotogrāfijas augšuplādēt Wikimedia Commons. Mūs interesē galvenokārt fotogrāfijas par Latviju, bet noderīgas, protams, būs arī pārējās. Protams, Jūs arī pats varat tās tur augšuplādēt un mēs nepieciešamības gadījumā sniegsim Jums konsultāciju vai kā citādi palīdzēsim. Jau iepriekš pateicos!

Bet, kamēr māja nebija nodegusi, bieži uz soliņa saulītē sēdēja vecs cilvēks (šķiet onkulītis) un kolosāli iederējās tajā vietā :)

Nice photo

Like

Best greetings from Rio Grande do Sul, south of Brazil

https://www.facebook.com/sunriserphoto/

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Laima Gūtmane (simka…'s groups