Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Maciej _K
photos
on Google Maps
views
"Oculi plus vident quam oculus". Pure amateur. **Please do not invite to next groups.**

Maciej _K's conversations

Una nueva perspectiva y hermosa.

Wonderful photo!! like 184/Fav 98 Best wishes and greetings from Germany

Thank you,drku

Dear friends the trip to Panoramio began on March 17, 2009 and ends on November 4, 2016. I am glad that I met so many friends Thank you all for sharing, my best wishes and a hug to everyone. I say goodbye and I'm sure we will meet on other websites. I'm already in Google+,500px, Facebook. Greetings from Volos Greece. (email:germanostha@yahoo.gr)

Fantastycznie KRZYCHU - że dodałeś wiersz pożegnalny. Muza jednak w Tobie drzemie.
Jak materiał łatwopalny.
Lecz trzeba ją mocniej wzruszyć.
By do dzieła mogła ruszyć!
A więc VIVAT!
Nie skończony jeszcze "czas poetów".
Jeszcze nam się slowa splotą.
W wiersze okolicznościowe.
Ale teraz - czas chaosu.
Więc obwiążmy kirem głowę ...

Dear friends the trip to Panoramio began on March 17, 2009 and ends on November 4, 2016. I am glad that I met so many friends Thank you all for sharing, my best wishes and a hug to everyone. I say goodbye and I'm sure we will meet on other websites. I'm already in Google+,500px, Facebook. Greetings from Volos Greece.

Very beautiful picture! L+F.*

Thank you for sharing many years , with everyone of us, so many feelings and emotions. I loved the whole community. How can you get in a small cell computer a whole world of memories and emotions which are contained in the conversation of each photo, where we were all as one and one was the all community ?

I am from November 2008 and I thought Panoramio will be eternal. My best regards to you, dear friend , you are one of my favorite photographers and I wish you all the best in world.

Argenna

Muy buen ángulo, me encanta lo que inspira una catedral.

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

sogesehen Manfred many thanks!!!!!!!!!!

All the best!!!!!!!!!

Grażyna.

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Maciej _K's groups