ahmet soyak
photos
on Google Maps
views
"Teknik olarak kötü ama güçlü bir görüntüyü, tekniği iyi ama zayıf bir görüntüye her zaman tercih ederim," Robert Capa .Fotoğraflarım sadece paylaşım maksadını taşımaktadır.Burası aynı zamanda benim yeryüzüne açık kişisel sergimdir. Toplumsal hafızaya ve ortak geçmişe katkı yapmak arzusundayım. Seyretmek Ücretsizdir. Fotoğraflar Belge niteliğinden olduğundan ayrıntılıdır.Fotoğraflarımın bütün hakları saklanmıştır.(Vicdanınıza saygı adına sadece kaynak göstererek kullanabilirsiniz) (ahmetsoyak@gmail )(facebook.com/ahmetsoyak) Selam ve Saygı ile...

ahmet soyak's conversations

Bu prefabrikler lojmandır...

Bunlar Çaldıran içerisindeki lojmanlardır...

Красивая работа.Добавил в избранное.Александр.Россия

Öğretmen kazan dairesinde ölü bulundu Ankara'da apartman yöneticisi 47 yaşındaki kadın öğretmen kazan dairesinde ölü bulundu. Cinayet zanlısı olarak kapıcı gözaltına alındı. AA Güncelleme: 06:30 TSİ 25 Ekim. 2013 Cuma İddiaya göre, Ankara'da Cebeci Tellikaya Sokak 12 numaralı binanın kapıcılığını yapan soyadı belirlenemeyen Adem isimli kapıcı, apartman yöneticisi sınıf öğretmeni Kezban Doğan'ı, akşam saatlerinde borulardan su geldiğini söyleyerek kazan dairesine çağırdı.

Bir çocuğu Aydın'da okuyan, diğeri Antalya'da çalışan, kocası da Kırşehir'de bulunan Kezban Doğan, dairesinin kapısını açık bırakarak kazan dairesine indi.

Geç saatlerde daire kapısını açık gören ve içeride Doğan'ı bulamayan bir komşusu, şüphelenip olayı öğretmenin yakınlarına ve polise haber verdi.

Polis, binada Doğan'ın yakınları ve kapıcıyla arama yaptı. Polis, kazan dairesindeki aramayı tamamlayıp dışarı çıkmak üzereyken, bir apartman sakininin kazan dairesinin kuytu bir yerinde kadın saçı fark etmesi üzerine Kezban Doğan'ın cesedi bulundu.

Boynu kırılarak yaşamını yitirdiği belirlenen Doğan'ın cesedi, savcının incelemesinin ardından Adli Tıp Kurumu morguna gönderilirken, cinayet zanlısı olarak kapıcı gözaltına alındı.

Öğretmen Kezban Doğan'ın yakınları ile Kırşehir'den gelen kocası Yunus Doğan, gözyaşlarını tutamadı.

Yönetici Kezban Doğan'ın kapıcıyla aidat meselesi yüzünden tartıştığı ve bu konuyla ilgili kat malikleri toplantısı düzenlemeyi planladığı öğrenildi.(http://www.ntvmsnbc.com/id/25474563/)

Burada 3 tankımız vardır. Öndeki mayına basar ve palet atar ve yanmaya başlar. Bizim personel tankları terk ederek bölgeden uzaklaşır. Ertesi gün sol taraftan gelen Rumların tank kurtarıcı önde yanmış olan ve şu anda görmüş olduğunuz tankımızı aşağı itekleyerek yolu açar. Böylece arkada duran iki tankımızı alır ve götürür...(Bunları o esnada orada askerlik yapan bir Rum askerinden dinledim...)

Özür dilerim. Konumu düzelttim.

her zaman önünden geçeriz fakat bu açıdan görmemiştik. elinize sağlık

Çubuk1 barajının girişinde bu masktan var ama onun boyunu bunun 1/4 den daha küçük. O nedenle bu ikisinin dev boyutları ile karşılaştırma yapmadım Gönül hanım.

Güzel ama eski yapı ile pek benzerliği yok, eskiden kiremit örtme çatılı, neden eskisine sadık kalmazlar restorasyonda, uyduruklar eklerler bir türlü anlayamam.

Şehrin en güzel meydanında olması gerekirken buralarda olması ne kadar anlamsız, yazık böylesine güzel eser buralarda sürünürken meydanları uyduruk ucubeler ile dolduruyorlar

« Previous12345678...4748Next »

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

ahmet soyak's groups