rosita spahiu
6
photos
5
on Google Maps
views

rosita spahiu's conversations

Nice beach and water colors! Greetings from Bahia!

This is "Tirana e Re"

ju faleminderit shume!tani u orientova,ajo eshte ruga e shkolles konferenca e pezes?aty kam bere kater vjet sholle fillore dhe kam shume mall per te.

Faleminderit. Dhermi ne Drymades poshte Llogorase.

Friends

  • loading Loading…

 

rosita spahiu's groups