Haluk CÖMERTEL
photos
on Google Maps
views
Haluk Cömertel-1957-Bursa-Turkey................ Technical teacher-Machine.......................... Retired -But keeping on working.................... Expert area:Erw steel API pipe production........ Current job:Party materials.www.cemrek.com.... Married & two kids..................................... halukcom@gmail.com ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Haluk Cömertel-1957-Bursa.......................... Teknik öğretmen-Makina............................. Emekli-Ama çalışmaya devam....................... Uzmanlık alanı:Erw API çelik boru imalatı.......... Mevcut iş:Parti malzemeleri(Politika ile hiç alakası yok, seçim dönemleri hariçl.............)www.cemrek.com evli ve iki çocuk (Allah bağışlarsa)................... halukcom@gmail.com

Haluk CÖMERTEL's conversations

Harika bir çalışma ve fotoğraf, tebrikler! like İzmirden selamlar, Ahmet.

Yes, a nice view. Even though this picture is not crisp sharp (2008 technology), i do LIKE(3) it, especially the contrast of the warm rock color and the blue sea.

Ciao, Nick

Teşekkürler Ahmet bey kardeşim.Hayırlı ramazanlar.Selamlar..

Thanx for your kind visit and comment Suzen..Warm greetings from Turkey - Bursa.

Teşekkürler Mertcan..

Rica ederim..Teşekkürler.Panoramio ile eskisi kadar ilgilenmiyorum. O nedenle geç cevabım için kusura bakmayın.Bursa'dan selamlar..

Ahmet bey kardeşim merhaba..Teşekkürler..Hayırlı ramazanlar dilerim.Üsküp'e kucak dolusu selamlar.:

Nǐmen měilì de guójiā tài duōle.Xie xie.

Excellent photo!!! Greetings from Athens.

Thanks Marc, best wishes, Ahmet

« Previous12345678...4950Next »

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Haluk CÖMERTEL's groups