pivapao
photos
on Google Maps
views
To endure the pains of marriage it takes two people. Sometimes three.

pivapao's conversations

lan olum sapık mısınız nesiniz

lol pour les commentaires
photo originale comme le reste de cette galerie, votre regard n'est pas "classique" :D
+++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! f+liKe it !
amitié des pyrénées

YSL je l'avais loupée cette photo de franche camaraderie.

Nice shot . Well done . Greetings , Barbaros

Thanks Arpad, for this first yellow star !

Greetings, Paolo.

Ferhad Fidan- Thank you very much !!!

I really like this image YSL... Mika

Małgosiu, ta którą linkujesz to jest kolejka linowa z Castellammare di Stabia (znajduje się w pobliżu stacji kolejowej pociągu podmiejskiego Circumvesuviana) i prowadzi ona na Górę Faito (Monte Faito), skąd rozciąga się ten właśnie widok. Nigdy tam nie byłam, więc trudno jest mi podpowiedzieć Ci cokolwiek na ten temat :)

Jeśli chodzi o Wezuwiusza, to ja Ci zasugerowałam tego samego dnia wizytę w Ercolano {Hercolaneum - rzuć okiem na mapę}, bo te wykopaliska znajdują się w pobliżu. Na Wezuwiusza prawdopodobnie będziesz jechać z Ercolano, więc masz po drodze. A Pompeje są bardzo rozległe i ja Ci odradzam iść tam tego samego dnia, bo Wezuwiusz na pewno Was zmęczy a na Pompeje trzeba wypoczętych nóg. Pół dnia to też i mało. Zasługują na więcej :-)

Dziękuję! To bardzo miło z Twojej strony Kalino. Wzruszyłaś mnie. Tym bardziej że ja jako Margareta (moje imię właściwe) się utożsamiam ze stokrotką. I ogólnie od zawsze podobają mi się kwiaty które nie wyrastają wysoko ponad ziemią... wrzosy (moje ulubione), konwalie, fiołki itp

Friends

  • loading Loading…

 

pivapao's groups