pivapao
photos
on Google Maps
views
To endure the pains of marriage it takes two people. Sometimes three.

pivapao's conversations

Małgosiu, ta którą linkujesz to jest kolejka linowa z Castellammare di Stabia (znajduje się w pobliżu stacji kolejowej pociągu podmiejskiego Circumvesuviana) i prowadzi ona na Górę Faito (Monte Faito), skąd rozciąga się ten właśnie widok. Nigdy tam nie byłam, więc trudno jest mi podpowiedzieć Ci cokolwiek na ten temat :)

Jeśli chodzi o Wezuwiusza, to ja Ci zasugerowałam tego samego dnia wizytę w Ercolano {Hercolaneum - rzuć okiem na mapę}, bo te wykopaliska znajdują się w pobliżu. Na Wezuwiusza prawdopodobnie będziesz jechać z Ercolano, więc masz po drodze. A Pompeje są bardzo rozległe i ja Ci odradzam iść tam tego samego dnia, bo Wezuwiusz na pewno Was zmęczy a na Pompeje trzeba wypoczętych nóg. Pół dnia to też i mało. Zasługują na więcej :-)

Dziękuję! To bardzo miło z Twojej strony Kalino. Wzruszyłaś mnie. Tym bardziej że ja jako Margareta (moje imię właściwe) się utożsamiam ze stokrotką. I ogólnie od zawsze podobają mi się kwiaty które nie wyrastają wysoko ponad ziemią... wrzosy (moje ulubione), konwalie, fiołki itp

Many thanks for L&F, Søren! :))

Greetings,

Dida

Yes, you should have tried it once, Paolo! This exercise would have been also for adults, unfortunately, it has hardly anyone tried only the kids had fun doing it!

Ciao,

Dida

I liked them, as lines they were great... This of course has the red umbrella too!

...un amour qui a duré plus de 21 ans... et l'imagination est une chose merveilleuse :))

Nicely captured activity from everyday life. Good shot, Laura.

Many thanks Przemo and Elka:)

Greetings from Bulgaria, Zaro

Friends

  • loading Loading…

 

pivapao's groups