Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
QuyTD
908
photos
194
on Google Maps
views
None

QuyTD's conversations

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím len 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas, vrátim sa pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím len 1 fotografiu z galérie Favourite a keď mi zvýši ešte čas, vrátim sa pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Triste com a notícia de que o Panoramio será descontinuado! Aqui muito aprendi e desenvolvi sensibilidade fotográfica. Muito ainda tenho a aprender em fotografia. Viajei pelo mundo sem sair do Brasil! Infelizmente não mais contarei com os lindos trabalhos aqui disponibilizados. Forte abraço e obrigado pelos gostos e comentários. Encontre-me no Flickr! Carlos Amorim.

Merhaba, Liem ailie, Pom'Angers, Mariwozn :ziyaretiniz ve değerli yorumların için çok memnun oldum, teşekkür ederim. sağlık ve mutluluk diliyorum.http://uighurempire.blogspot.com/

Very nice photo.

LIKE + FAV.

Greetings to all Panoramio friends.

… and goodbye.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

Many thanks to all Panoramio friends!

Best wishes, Dimitris

È veramente doloroso vedere annientato il nostro impegno e sapere che tutte le nostre amicizie, che Panoramio ci ha permesso di allacciare, verranno annullate per motivi esclusivamente commerciali. Salutando te intendo inviare un abbraccio a tutti gli amici di Panoramio, che non posso contattare individualmente. Gianfranco

Very nice photo.

LIKE + FAV.

Greetings to all Panoramio friends.

… and goodbye.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

Hi Greta, I live on the North shore of Long island, New York. In a little town called Miller Place. Ciao, Ray

Like! Very good photo!

Greetings from Brasília!

My Best of the day!!

Friends

  • loading Loading…

 

QuyTD's groups