Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Vittorio Salatiello
810
photos
663
on Google Maps
views
None

Vittorio Salatiello's conversations

Beautiful capture indeed

...L+F

Very beautiful picture! L+F.*

Thank you for sharing many years , with everyone of us, so many feelings and emotions. I loved the whole community. How can you get in a small cell computer a whole world of memories and emotions which are contained in the conversation of each photo, where we were all as one and one was the all community ?

I am from November 2008 and I thought Panoramio will be eternal. My best regards to you, dear friend , you are one of my favorite photographers and I wish you all the best in world.

Argenna

Ciao Corrado, anche per mè è stato un vero piacere conoscerti le tue foto mi sono sempre piaciute ed hanno in qualche modo aiutato ad ispirarmi nei miei scatti. Ho fatto l'iscrizione su JuzaPhoto con la speranza di riincontrarci. Io comunque ho spazio su G+ youpic e 500px. A risentirci.

To all my Panofriends,

thank you so much for your many visits, comments and compliments!
I am on ipernity and sometimes on flickr

I hope to meet you again and wish you all best for the future, May

Muchas gracias Daniel!! Saludos!!

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Ciao Giuseppe su 500 px ci sono da diverso tempo. A risentirci lì.

Grazie della informazione,caro Mario Ts! Per contattarmi eventualmente puoi sin d'ora prender nota dell'indirizzo mail che trovi nel profilo,sotto l'indicazione dei miei 10 milioni di visitatori (contro i tuoi 16 milioni!). Un caro saluto a te e - se ben ricordo il nome - Diana. Paolo (brezza)

Hello CORRADO!

The Panoramio will be discontinued. Learn how to back up your data.

I have two profiles in:

https://www.flickr.com/photos/larissacadorin/

https://plus.google.com/u/0/+LarissaCadorin

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Vittorio Salatiello's groups