k.j.cyryl
235
photos
216
on Google Maps
views
Moje trasy rowerowe: http://pl.wikiloc.com/wikiloc/user.do?name=k.j.cyryl
« Previous12345678910Next »

k.j.cyryl's conversations

Fajnie skadrowana stacja Like

Pozdrawiam, Kicaj :)

niezle kolory :) gratuluje

I know this nice, uninhabited house in the middle of a field nearby Rzetnia. It's pretty there, Rzetnia and the surrounding is very unique and beautiful.

Dzięki za info, teraz właśnie przeglądam, troszkę dużo ich tam ;) ale co tam raz nie zawsze. O tych ruinach słyszałem możne z 3-4lata temu, ale nigdy nie miałem okazji tam pojechać, aż ostatnio brat przyjechał w odwiedziny, więc postanowiłem, że tam pojedziemy. Powiem tylko, że warto tam pojechać (zwłaszcza rowerkiem) i zobaczyć na własne oczy (ma swoje uroki czego nie idzie pokazać na zdjęciach). Jak byś chciał tam pojechać rowerkiem to od Czermina jest szlak rowerowy "czerwony", który zaprowadzi Cię pod same ruiny, w jedną stronę masz około 30km. U Ciebie też zdjęć przybywa, widzę że wakacje pod znakiem podróżowania i zwiedzania. Również życzę udanych ujęć i czekam na nowe fotki.

U Ciebie też są nowe :) I to z jakich pięknych okolic :) Pomału marzy mi się zrobić jakieś ładne ujęcie, a nie dokumentować okolice (choć to nadal ciekawe), ale jeszcze mi się to nie udało. Czekam na Twoje nowe zdjęcia :) Pozdrawiam.

widzę że myślisz podobnie jak ja :)ja na pierwszym miejscu stawiam udokumentowanie miejsc gdzie bywałem lub bywam a na drugim ich piękno :D ostatnio lubię posiedzieć na google-maps i pooglądać zdjęcia ciekawych miejsc (szczególnie okolic Kępna).

Ładne zdjęcie, przez 5 lat oglądałem ten widok 5 dni w tygodniu :) wspomnienia wracają. pozdrawiam

Friends

  • loading Loading…

 

k.j.cyryl's groups