Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Brian Gymer
518
photos
425
on Google Maps
views
Thank you for visiting my gallery,I do hope you enjoy seeing the photos of around where I live & the many places I've visited in Australia as much as I have photographing them. DON'T FORGET TO ENLARGE THEM. SORRY TO SEE THE PAGE CLOSING AS I'VE MADE A LOT OF GOOD CYBER FRIENDS OVER THE YEARS.I'M NOT GOING ANOTHER SITE. GOODBYE & GOOD LUCK....BRIAN.

Brian Gymer's conversations

Thank you, dear friend.

Hello friends, a last big thank you. It was such a nice time together on Panoramio. I say goodbye with tears in my eyes, but also in the hope of seeing you again. I try it now on Instagram, you find me under the name prosonja all my best wishes

Sonja

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím len 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas, vrátim sa pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Beautiful photo, great capture. Suzhou is an interesting, arty place, L, F, best wishes Meili.

Beautiful photo, excellent capture, L, F, best wishes Meili.

Having a look at this photo, feelings settle down. Like
Nice greetings from Japan, horafugit

Thank you...Brian.

Thank you Luis.

Regards Brian.

Viviendo al limite, una dramatica imagen.

Una extraordinaria composicion en blanco y negro.

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Brian Gymer's groups