piotr.
655
photos
655
on Google Maps
views
. Panoramio forever !!! VIEWS ? NO, THANKS !!! I support the protest !!!

piotr.'s conversations

YSL 7/16; Piękny mocny dąb, rzekłbym w kwiecie wieku! A wracając do rzeźb w Parku Frogner, to te, których autorem jest mistrz Gustaw bez wyjątku przedstawiają ludzkie postaci bez odzienia. To takie skandynawskie podejście. W centrum miasta są także rzeźby, które u nas zawsze komuś przeszkadzałyby. Na moich fotkach są odważne rzeźby, ale w parku są jeszcze bardziej odważne. Ale nie wiem czy je pokażę. Mogą kogoś urazić. Pozdrawiam!

YSL 5/15; Przepiękna kompozycja! Panie Bernardzie Drogi Ziomku, czy Pan to już czytał? Among Google’s geo-imagery efforts, we strive to balance what makes sense for you, the pro or enthusiast photographer, with the needs of consumers. Achieving this balance can be a challenge, especially when publishing tools are managed under separate products, such as Panoramio, Views, Google+ and Google Maps.

So today, after listening to community feedback about the future of the platform, we’re pleased to let you know that there won’t be any immediate changes to Panoramio. Instead of aligning the community with Views, we’ve gone back to the drawing board to work on a more integrated solution that supports you and your content directly within Google Maps.

We’ll be taking the necessary time to get this right as we build a solution that strives to meet the majority of your needs. Thanks for your input, and for your patience in the year ahead.

James Therrien Google, Inc. <<**

YSL 8/15; Ta fotka jest po prostu piękna! A swoją drogą myślałem, że kibice Lecha są jednak mądrzejsi od kibiców Legii, ale niestety okazało się, że nie bardzo! Pozdrawiam!

YSL 7/11; Z pewnością jest to idealne miejsce do wypoczynku. Chwilowo jednak z Poznaniu bywam tylko przelotem. Ląduję na Ławicy, taksówką jadę na dworzec, a potem łapię pociąg do Gniezna. A za kilka dni robię wszystko odwrotnie. I tyle mam z Poznania. Pozdrawiam!

YSL 9/14; To jest przykład na podobieństwo Cytadeli i Parku Frogner. W jednek z części parku w Oslo jest też cmentarz wojenny w tym z grobami naszych lotników i cichociemnych. Ale są też różnice. Pod pierwszym zdjęciem opisałem coś co popularnie nazywa się Parkiem Vigelanda, chociaż nie jest to prawidłowa nazwa. W sumie w tej części Frogner Parku jest 212 rzeźb, a więc więcej niż na Cytadeli, a ponadto są one bardziej skupione. Jak dotąd zająłem się jedynie rzeźbami z brązu rozmieszczonymi wzdłuż mostu. Pozdrawiam!

Many thanks Fen:)

Greetings from Bulgaria, Zaro

Many thanks Fen:)

Greetings from Bulgaria, Zaro

Eliseo,

Christos,

Thank you very much !!!

Greetings from Latvia

  • Boris. *

A super night shot. * L * Greeting Günter.

merci beaucoup Christophe ;)

Friends

  • loading Loading…

 

piotr.'s groups