Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Petr Novotný99
479
photos
333
on Google Maps
views
I am traveller by my bloody group. From time to time I must go to the World. Many places I visited,but it is very litlle per-cents where is possibility to go. Believer says : What Your eyes observes in this World,You are carrying to other Side...

Petr Novotný99's conversations

Jedná se o tzv. smírčí kříž. Je již skutečně silně zarostlý, protože na něm byl kdysi dobře znatelný byť schematizovaný reliéf samostřílu vulgo kuše(Dr.Kalferst - Archeol.museum Hr.Kralove.). Tyto kříže se umisťovaly na místa tragických úmrtí, buď jako součást krevní pokuty viníka, nebo jako trvalá připomínka smrtelného úrazu od přátel a příbuzných zesnulého. Dovětek : Na kříži z východní strany je skutečně částečně znatelná kuš a dýka.Dle pověsti zde měl být zabit a oloupen řezník,který zde i odpočívá.

Thousands million years this situation repeats every 24 hours of Earth time. How many millions years to end of The AGE,still???

Malý rybníček s křišťálovou vodou uprostřed polí,napájený malou studánkou vzdálenou pohých 200 metrů.Podzemními vrty bylo dokázáno že pod zemí se nalézá velké jezero čiré vody,které je schopno zásobovat několik vesnic v okolí.

latinský nápis : VERO SACERDOTV AT Q VE IN VIOLABILI VIRGINEO MARTURI SANCTO ICANNI VNI VERSI CHRISTIANI OBBIS GRANDI THAVMATVRCO HONORI

Zlatý nápis na podstavci : Pochválen buď JEŽÍŠ KRISTUS

Nápis na domku hlásá : Zde v tomto domku se narodil pan DUŠEK,otec českého klavírního umění a přítel MOZARTůV. Domek stojí na návsi uprostřed poutního místa Chotěborky.

Jižně od Dvora Králového mezi vesničkami Jeřičky a Dubenec leží malá osada na vrchu kam se ubíralo a dnes již méně ubírá spousty věřících. Směrem na sever stojí jako Madona v poli socha Panny Marie. Je zde několik obydlených domků,socha apoštola,stará roubená černá zvonička a KOstel Nanebevzetí Panna Marie s okolním hřbitovem.Nechybí socha Krista mezi 2 lipami,jak je zvykem.

Nádherná fotečka...LIKE...Lenka

The very old castle TROSKY near Jicin and Turnov. In this time these ruins repaired after 600 years from beginning of the castle. Object stands in two enough high rocks. virgin and old maid.

Nosorožec dvourohý - jeden z největších odchovaných druhů v ZOO Dvůr Králové nad Labem.Celkem se v zahradě podařilo od r.1977 do r.2002 odchovat přez 30 nosorožců. Žije na této planetě již několik desítek milionů let a je v kritickém množství.

Friends

  • loading Loading…

 

Petr Novotný99's groups