Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
paweł páll ævar
photos
on Google Maps
views
Every moment is good for remember. Every moment in our life is good for catch them. On minds, films or pictures... www.facebook.com/pawelpallaevar www.rozejrzyjsiedookola.blogspot.com

paweł páll ævar's conversations

eugene, barbarosakpinar, silvestras, borowik, THANK YOU!~!~!~!

A teraz to wszystko jest zalane..swoją drogą, to chciałbym popływać tam, po łąkach, ale niestety za daleko od Bugu jestem :( Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wizytę i komentarze :)

...ale niesamowicie pięknie ;)

Akurat gdy poszedłem na kładkę na PKP, to wrona przyleciała na chwilę, ale gdy miała odlecieć, zdążyłem zrobić jej powyższe zdjęcie ;) Cieszę się, że podobają Ci się moje zdjęcia, Bożenko. Dziękuję serdecznie za wizytę i komentarze. Pozdrawiam serdecznie :) p.p.æ.

Zachwycająca jest ta świeża, soczysta zieleń.

To też wspaniałe.

W niedalekiej Różance na wysokiej skarpie stał XVIII wieczny pałac, niestety już nie istniejący. Tylna elewacja palacu była zwrócona na wschód. Tam były dwupoziomowe tarasy przez które schodziły podwójne schody. Bug zakręca kilkadziesiąt metrów przed palacem. Taka lokalizacja pozwalała oglądac fasadę wschodnią pałacu w całej okazałości stojąć po tej samej stronie Bugu.

Beautiful! Jestem zaproszony na Święto miasta w Holm (19-20 czerwca), to mam nadzieję, że widzę to ładny kościół.

Pozdrowienia z miasta Kowel, Ukraina! Irina

Thank you ilied I am glad you like

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

paweł páll ævar's groups