Słonik_administrator
808
photos
6
on Google Maps
views

Słonik_administrator's conversations

Tereso, chwilowo nie mogę określić jakiejkolwiek daty, myślę, że po "oswobodzeniu się" od opieki nad wnukami, będę miała czas tylko dla siebie, może i zdrowie dopisze... Pozdrawiam

Dzięki, tak myślałam :)

Tak...trudno....Sorry, ale taki mamy klimat...

Nieczęsto Warszawa gości takich miłych Gości :) Ja również dziękuję za spotkanie i serdeczności ślę, zaraz na pocztę wyślę link do zdjęć :)

Rozmowa z Jani ją pobudziła :))

Bałagan w komentarzach był, mam nadzieję, chwilowy, a właśnie tutaj momenty śmieszne też były :))

Kochani Klubowicze

To niewiarygodne, ale minął kolejny rok trwania naszej małej społeczności. Klub pod szyldem małego Słonika funkcjonuje już 6 lat.

Od 8 stycznia 2008 roku zaglądamy, czytamy, zostawiamy ślady, linki, wiadomości, umawiamy się na fotograficzne spacery w różnych ciekawych miejscach. Niezależnie od pogody, ale zawsze z pogodą ducha w sercu i aparatem w ręce. Nie ma między nami konkurencji, współzawodnictwa, zazdrości. Jest życzliwość i wzajemne uznanie za ciekawe pokazywanie świata, za piękne zdjęcia i możliwość ich podziwiania na ścieżkach Panoramio.

Nikt nie zgadnie, ile osób zajrzało tutaj w ciągu ostatniego roku, ale Słonik Administrator jest cierpliwy i policzył. 28. To liczba, która jest równa ilości portretów na naszym EC-Paszporcie , chociaż nie są to te same osoby. Jedni zrezygnowali, inni przyłączyli się niedawno, ale spora garstka osób wciąż trwa od początku.

Jako Słoń dziękuję i zapraszam na lampkę szampana do nowej XXXIII Siedziby Klubu pod Słonikiem.

  • Very good shot , very nice picture !
  • Like
« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Słonik_administrator's groups