hranom
photos
on Google Maps
views
Вітаю Вас на своїй сторінці! Мене звати Євген і я киянин. Завжди радий вашим коментарям, готовий відповісти на запитання та вислухати обґрунтовану критику. Welcome to my page! My name is Ievgen and I'm from Kiev. Always glad to your comments, ready to answer questions and listen for a reasonable criticism.

hranom's conversations

Delightful image!

Like13

Best wishes from Bulgaria, Zaro

Кстати, на заре независимости страны в начале 90-х прошлого века, этот храм всё же был костёлом, но правда недолго. Православные добились его возвращения на основании положения, что храм должен принадлежать тому, кто был его последним хозяином до закрытия. А во времена царской России он был конфискован у католиков и принадлежал православным. Местная католическая парафия в итоге вынуждена была перестроить обыкновенный деревенский дом в небольшую часовню. Этой весной я был там в велопоездке и видел эту часовню. Как раз заканчивали её отделку. Подобные перестроенные католические часовни (бывшие хаты) не так уж и редко попадаются в крупных деревнях этого самого северного района области. Хоть это территория и не была под Польшей до 1939 года, но всё же чувствуется, что уже совсем рядом восточная Латвия.

В мене теж:)

Друге життя споруда може отримати лише у разі реставрації усього комплексу, тут можна було б тримати пару десятків прогулянкових коней.

GREAT CAPTURE!!!

LIKE

BEST WISHES, MIRO :-)

Зимова казка!

Дуже шкода, і стан був непоганий, хоча і синодально-єпархіальної архітектури, і село наче не дуже маленьке... Але вогнь нещадний і невблаганний.

Поразительный храм!!! Хотя мне лично, несмотря на все масонство российской аристократии, представить православную готику где-то скажем на Левобережной или Слободской Украине...

Зараз вже не настільки не бідна. До квітня, коли і тут і поруч спалахнув вогонь сепаратизму, тут був інвестор, що готовий був інвестувати у маєток і зробити тут готель "під старолвину". Та всілякі ДНР,ЛНР і ХНР відлякнули його, він подався до Тростянця на Чернігівщину (зі слів директора даного музейного об"єкту). Загалом, пам"ятками на Харківщині за межами Харкоіва майже ніхто не цікавився, при чому ніколи. Тож історико-культурна спадщина Харківщини перебуває у гіршому стані, ніж скажімо на відчутно біднішій Чернігівщині (та й менталітет мешканців краю певно теж дається взнаки).

Дуже гарне фото!!! Подобається!

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

hranom's groups