hranom
photos
on Google Maps
views
Вітаю Вас на своїй сторінці! Мене звати Євген і я киянин. Завжди радий вашим коментарям, готовий відповісти на запитання та вислухати обґрунтовану критику. Welcome to my page! My name is Ievgen and I'm from Kiev. Always glad to your comments, ready to answer questions and listen for a reasonable criticism.

hranom's conversations

Зачетный огурец )

Hello, Eckart und Annemarie. Wonderful picture. LIKE. Greetings from Ukraine, Sergey

l. siska vďaka za komentár a hodnotenie.

Pozdravujem,Ivan

Thanks a lot,Rene, for your welcome visit and like! For the star thanks especially,highly appreciated!

All the best,Andrey

А эта фотография, где показан угол церкви, становиться значительно увеличивается в объеме.

Очень удачно сфотографирован.Красиво!

Так. Буквально на днях внесли до переліку пам'яток архітектури місцевого значення 48(!) об'єктів Києва, в тому числі 14 дерев'яних дач Пущі-Водиці! Це нечувана за останні роки подія. Наукова рада при Мінкультури начебто починає працювати, а не робити вигляд.. Є плани по паспортизації багатьох об'єктів Центральної України. Є пам'ятки, що вже рятуються. Є плани по створенню благодійного фонду, який на приватні кошти меценатів і церкви буде почергово рятувати дерев'яні храми... Долучайтесь !

Кстати, только что заметил, что камень в кладке в основном тёсанный. Так действительно было очень принято строить в самом начале 20 века. Но вот нижний ярус мельницы (справа) имеет кладку с мало обработанного булыжника. Такой приём у нас больше характерен для второй половины 19 века.

Неоприделённости и в моей жизни в этом году прибавилось, вот так с неё и борюсь...

Friends

  • loading Loading…

 

hranom's groups