hranom
photos
on Google Maps
views
Вітаю Вас на своїй сторінці! Мене звати Євген і я киянин. Завжди радий вашим коментарям, готовий відповісти на запитання та вислухати обґрунтовану критику. Welcome to my page! My name is Ievgen and I'm from Kiev. Always glad to your comments, ready to answer questions and listen for a reasonable criticism.

hranom's conversations

Так, околиці Торговиці дуже мальовничі. Варто їхати

З даху нової висотки Nebos Hill на Ковельській

Вроде Черниговский регион и граничит с белорусскими землями, но в плане такой архитектуры (не церковной) мы абсолютно не похожи. Хотя конечно может и более поздние перестройки панских усадеб не сохранили у нас такое.

И узбекские ножи - тоже, они не нуждаются в заточке, бывают очень красивы, на качественных лезвиях - изображения месяца и звезд, клеймо мастера.

Евгений, рад видеть у себя, спасибо!

Погоджуюсь! Погано, що доглядають павільйон не дуже добре...

Согласно историческим данным, этот храм строили 600 лет! Из-за огромных масштабов строительство храма так и не было завершено...

Dear Reinhard a lot of thanks for your kind visit!

I added you too :))

Regards, Kostia

Відповідаю всім - годинник самий що називається точний! Всередині при вході ліворуч від дверей на стіні знаходиться електронний годинник, який звіряється за сигналами точного часу з інтернету! А годинники нагорі отримують сигнали вже від нього! Так що він показує час з відповідною точністю! І кожну годину (а може й півгодини, не пам’ятаю точно) грає приємна мелодія...

Согласно информации, алтарь находился внизу дворика. На территорию адитона в древние времена могли заходить только жрецы храма.

В целом, храм Аполлона - грандиозное сооружение, особенно меня впечатлили многотонные мраморные блоки, уложенные таким образом, что швов между ними практически не видно!

Ден! Хочешь получать зарплату в ГРУ Минобороны Казахстана отчитайся!!!

Привет Толик!

Friends

  • loading Loading…

 

hranom's groups