hranom
photos
on Google Maps
views
Вітаю Вас на своїй сторінці! Мене звати Євген і я киянин. Завжди радий вашим коментарям, готовий відповісти на запитання та вислухати обґрунтовану критику. Welcome to my page! My name is Ievgen and I'm from Kiev. Always glad to your comments, ready to answer questions and listen for a reasonable criticism.

hranom's conversations

Зараз вже не настільки не бідна. До квітня, коли і тут і поруч спалахнув вогонь сепаратизму, тут був інвестор, що готовий був інвестувати у маєток і зробити тут готель "під старолвину". Та всілякі ДНР,ЛНР і ХНР відлякнули його, він подався до Тростянця на Чернігівщину (зі слів директора даного музейного об"єкту). Загалом, пам"ятками на Харківщині за межами Харкоіва майже ніхто не цікавився, при чому ніколи. Тож історико-культурна спадщина Харківщини перебуває у гіршому стані, ніж скажімо на відчутно біднішій Чернігівщині (та й менталітет мешканців краю певно теж дається взнаки).

Дуже гарне фото!!! Подобається!

Даже с крышей не все так гладко: заново перекрыты только купол и башенки, возле которых уже начали расти кусты. Выбитые окна не заколочены, следов недавних работ нет… Так что храм ещё не скоро восстановят, если чуда не случится.

Karl Pallinger, kiaksar

Спасибо!

hranom ein herzliches Dankeschön!!!!!!!!!! für all die Besuche und vielen netten Kommentare, die besten Grüße aus Österreich wünscht karl

Nice winter photo! like

Спасибо!

Спасибо, Анна!

Красота какая! like

Friends

  • loading Loading…

 

hranom's groups