hranom
photos
on Google Maps
views
Вітаю Вас на своїй сторінці! Мене звати Євген і я киянин. Завжди радий вашим коментарям, готовий відповісти на запитання та вислухати обґрунтовану критику. Welcome to my page! My name is Ievgen and I'm from Kiev. Always glad to your comments, ready to answer questions and listen for a reasonable criticism.

hranom's conversations

Бакасеновић tank you very much my dear friend for your kind words!

як готично, як стильно!

Велично!

Ні, вали автентичні. Це фото зроблене з давнього дитинця, який нині частково забудований сільськими садибами. Три роки тому був реконструйований цей фрагмент дерев'яного укріплення. У полі зору з цієї точки - ще два досить великих городища.

Пройшов берегом аж до недобудованої ГЕС, береги чисті. Скоріш за все через те, що "відпочиваючі" не доїздять. Дорога погана, та і село в стороні від дороги. Але краса.

Шикарное фото, шикарный костел! like

Благодарствуем! :)

В мене теж:)

Друге життя споруда може отримати лише у разі реставрації усього комплексу, тут можна було б тримати пару десятків прогулянкових коней.

Зараз вже не настільки не бідна. До квітня, коли і тут і поруч спалахнув вогонь сепаратизму, тут був інвестор, що готовий був інвестувати у маєток і зробити тут готель "під старолвину". Та всілякі ДНР,ЛНР і ХНР відлякнули його, він подався до Тростянця на Чернігівщину (зі слів директора даного музейного об"єкту). Загалом, пам"ятками на Харківщині за межами Харкоіва майже ніхто не цікавився, при чому ніколи. Тож історико-культурна спадщина Харківщини перебуває у гіршому стані, ніж скажімо на відчутно біднішій Чернігівщині (та й менталітет мешканців краю певно теж дається взнаки).

Friends

  • loading Loading…

 

hranom's groups