hranom
photos
on Google Maps
views
Вітаю Вас на своїй сторінці! Мене звати Євген і я киянин. Завжди радий вашим коментарям, готовий відповісти на запитання та вислухати обґрунтовану критику. Welcome to my page! My name is Ievgen and I'm from Kiev. Always glad to your comments, ready to answer questions and listen for a reasonable criticism.

hranom's conversations

Тепер це виглядає ось так :(

Besten Dank, Karl

viele Grüße Klaus

На днях был тут.

Повезло - бабушка, посещавшая кладбище, предложила и открыла костел. Внутри чисто. За 5-ть месяцев 2015 г. была только одна служба на поминальный день. Католический приход 5 человек. На кладбище хоронят "своих"и из других городов (Киев, Умань, ...)

Затое назвы прывязываліся да назваў геаграфічных аб'ектаў. Гэта на маю думку самы разумны прынцып. Усе назвы вуліц па імям і прозвішчам людзей, гэта, як правіла, ні аб чым. Асабліва для не тутэйшага люду.

Андрій, судячи з ваших надзвичайно цікавих фото та коментарів до них, ви дуже добре знаєте історію цього краю. Це батьківщина моіх бабусі та дідуся. Їх примусово відселили восени 1934 року до Херсонської області. Ніякої інформації з цього приводу немає. Можливо, ви володієте знаннями з цього приводу. Буду дуже вдячна вам.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Женя! ИЗУМИТЕЛЬНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ОБАЛДЕННО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Чудесная картина!

Friends

  • loading Loading…

 

hranom's groups