Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
hranom
photos
on Google Maps
views
Вітаю Вас на своїй сторінці! Мене звати Євген і я киянин. Завжди радий вашим коментарям, готовий відповісти на запитання та вислухати обґрунтовану критику. Welcome to my page! My name is Ievgen and I'm from Kiev. Always glad to your comments, ready to answer questions and listen for a reasonable criticism.

hranom's conversations

Hi Ihor, I also read that article. I would like to see on my own. I like this place very much.

Почти в один день с американцами независимость свою празднуете :-)

Да, комариков тут хорошо отдувает. И душевно как-то. Правее берег поднимается ещё выше (40 м над водой), там установлен крест на месте, где Трифон Вятский поставил первую часовню на нашей земле. В те времена тут было множество деревень. Сейчас, увы, пусто, на всём участке от Сырьян (куда мы на лыжах в последний раз ходили) до Устья Рычажного, это около 40 км по реке.

|
• Thank you, ewarwoowar ! ! ! Best regards zhsv … From Minsk

Bonjour Balay. Et "l&f", pour votre très belle composition

в 2004 році(я якраз був в 9 класі, він знаходився на другому поверсі, саме в тому крилі, яке завалилося) почали аварійний ремонт і розрили весь фундамент, от стіна і "поїхала" в вириту яму, гімназію перенесли в гуртожиток місцевого ПТУ, а на подвірї за цією спорудою почали будувати мову "європейську школу", і як в нас прийнято гроші поділили нічого не зробили, будова застигла на першому поверсі, будівля старого суду так і не реставрована

Добра новина, в інтернеті про початок реставрації ще не писали.

Дякую за інфу!

Прикро, що гроші не ефективно витрачають...

практически мой вид из окна))

Friends

  • loading Loading…

 

hranom's groups