hranom
photos
on Google Maps
views
Вітаю Вас на своїй сторінці! Мене звати Євген і я киянин. Завжди радий вашим коментарям, готовий відповісти на запитання та вислухати обґрунтовану критику. Welcome to my page! My name is Ievgen and I'm from Kiev. Always glad to your comments, ready to answer questions and listen for a reasonable criticism.

hranom's conversations

Відповідаю всім - годинник самий що називається точний! Всередині при вході ліворуч від дверей на стіні знаходиться електронний годинник, який звіряється за сигналами точного часу з інтернету! А годинники нагорі отримують сигнали вже від нього! Так що він показує час з відповідною точністю! І кожну годину (а може й півгодини, не пам’ятаю точно) грає приємна мелодія...

Валентин!

Евгений!

Большое спасибо!

Это - МЕЛЬНИЦА! Я такие видел у нас на Херсонщине.. Не все ветряки деревянные...

Оце вже ближче.. Але - забагато заломів і замало ліпнини.. Мабуть,погано вивчали приклади ( Чернігів, Козелець)..

Ні, вона якась нереальна... Допроектувались...

Согласно информации, алтарь находился внизу дворика. На территорию адитона в древние времена могли заходить только жрецы храма.

В целом, храм Аполлона - грандиозное сооружение, особенно меня впечатлили многотонные мраморные блоки, уложенные таким образом, что швов между ними практически не видно!

Я тоже был поражен, насколько искусно были украшены колонны. В эпоху Античности здесь находилось одно из самых известных оракулов. Скорее всего, над украшением храма работали лучшие мастера того времени.

Buena captura. L.

Saludos cordiales.
Antonio.

Красавец теремок. Одна толщина стен чего стоит. Мини-замок.

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

hranom's groups