Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Sasha Lisul
photos
on Google Maps
views
*** Fotografijom se bavim amaterski, ovaj hobi me privlači jer je to jedan od načina intezivnijeg druženja sa prirodom jer nisam za lov, ribolov, planinarenje... Akcenat sam dao na snimke naselja ali polako mijenjam to svoje opredjeljenje. Živim u Matuzićima, malom mjestu, koje pripada općini Doboj Jug. ******** I do amateur photography, this hobby attracts me because it is one way of intensive meetings with nature because I'm not for hunting, fishing, walking.... The emphasis I gave to photographs of cities and villages, but slowly changing my views. I live in Matuzici, a small gentle place, which belongs to the municipality of Doboj Jug (Bosnia and Herzegovina).

Sasha Lisul's conversations

Wonderful autumn composition. LIKE + FAV!

Best wishes, Alexandra & Karl-Heinz

tanti cari saluti

Silvy

Very beautiful picture! L+F.*

Thank you for sharing many years , with everyone of us, so many feelings and emotions. I loved the whole community. How can you get in a small cell computer a whole world of memories and emotions which are contained in the conversation of each photo, where we were all as one and one was the all community ?

I am from November 2008 and I thought Panoramio will be eternal. My best regards to you, you are one of my favorite photographers and I wish you all the best in world.

Argenna

Grazie della condivisione e delle gentili parole in tutti questi anni di Panoramio. LIKE+Favorite Un caro saluto. RGC52 (Renata)

Dávám si do oblíbených!

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Very nice photo.

LIKE + FAV.

Greetings to all Panoramio friends.

… and goodbye.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Sasha Lisul's groups