Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Joanna Górnicka (Arnika1)
photos
on Google Maps
views
All dear **Visitors and Friends** my heartfelt thanks for your visit to my gallery, for your nice comments, for your friendly support. Many, many greetings with the best wishes from Poland, _Joanna_ Uwielbiam fotografowac pejzaze, zwierzeta i rosliny. Lubie także makro zarówno owadów jak i roślin. Moje zdjęcia można oglądać także na Digarcie ** http://arnika.digart.pl/ ** Fotogalerie ** http://modraszek.fotogalerie.pl/ ** Digital Foto Video ** http://www.dfv.pl/gallery/members/Arnika.html ** I love photographs the Landscapes, the Animals and the Plants. I like also macro of insects and plants. My photos can be viewed at Digart ** http://arnika.digart.pl/ Photo Gallery ** http://modraszek.fotogalerie.pl/ ** All images in this gallery are protected by international copyright laws. They may be reproduced only with written permission. Copyright © 2010 Joanna Górnicka Photography. All rights reserved.

Joanna Górnicka (Arn…'s conversations

Przepiękne zdjęcia LIKE +FAV. Szkoda, że to już ostatnie dni Panoramio. Czuliśmy się tu jak w rodzinie z całego świata. Dziękuję za wszystkie piękne zdjęcia i miłe komentarze. Żegnajcie Przyjaciele z Panoramio. Pozdrawiam serdecznie, Joanna z Polski

Dziękuję myślę że się jeszcze spotkamy jestem na Google+. Link w poprzednum komentarzu. Pozdrawiam Kazimierz

Perfekt!!!!Klasse Foto! like 33/Fav 15 Viele Grüsse aus dem Saarland

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Very beautiful picture! L+F.*

Thank you for sharing many years , with everyone of us, so many feelings and emotions. I loved the whole community. How can you get in a small cell computer a whole world of memories and emotions which are contained in the conversation of each photo, where we were all as one and one was the all community ?

I am from November 2008 and I thought Panoramio will be eternal. My best regards to you, you are one of my favorite photographers and I wish you all the best in world.

Argenna

* 2008/2016, You were one of my Panoramio friends:)) Best regards from Paris, Cathy Now i'm G+ Amitiés de Paris, Cathy*

Hallo Kurt, es war eine schöne Zeit mit Panoramio und all den vielen tollen Bildern!

Adieu!

H.S.

L. #95

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím len 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas, vrátim sa pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

one is not like the others : )

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Joanna Górnicka (Arn…'s groups