Krystyna SIEG
photos
on Google Maps
views
http://cestavoir.free.fr/viewer2.html?2529719 Jestem właścicielem wszystkich moich zdjęć. Jeśli chcesz ich użyć, skontaktuj się ze mną poprzez e-mail na: siegk@o2.pl ** Pozdrowienia z Gdańska** ♥ ♥ ♥

Krystyna SIEG's conversations

Thanks once again aNNa

Best wishes, Andy

Lovely! L+F! Best wishes, Don.

Jednym słowem : jak panoramio straci rolę galerii, a ja będę dawcą widoków bez wpływu na to co dalej będzie z nimi, to znikam. Tam gdzie przysiadłem wiem że muszę dać dopracowane fotki, ale w nagrodę mam miłe komentarze i wyróżnienie na stronie głównej, raz Martin to zaliczył i miło było czytać jak cała Polska mu gratulowała. Na razie dałem 67 zdjęć i mam prawie 5000 wejść na nie. A jestem tam chyba od początku kwietnia. Daję to co myślę że jest dobre, jeszcze nie miałem złej oceny bądź krytyki.

Cumprimentos por esta paisagem idílica (L&F). Saudações amigas do Brasil, Paulo.

Foto maravilhosa! Jerzy! L&F

Um bom domingo para você!

nic nie obiecuję. Wtedy gdy mam możliwość to porządnie wydrukować to będę w pracy, i jak się uda to będą kartki. Mamy w pracy dobry sprzęt na to. Potem już mam urlop, bo w czasie zlotu musiałem wziąć dwa dni.

A very welcoming summer sight that makes me fancy a swim in the sea. The water looks gorgeous crystal clear. A beautiful quiet beach and relaxing atmosphere you've captured!

≋̮̑L̮̮̑̑ȋ̮̮̑k̮̮̑̑ȇ̮≋

Many greetings, Stevia

Great photo, I really like it !

L I K E + F A V

Best regards Imre

Great photo, I really like it !

L I K E + F A V

Best regards Imre

« Previous12345678...4950Next »

Tags

Friends

  • loading Loading…

 

Krystyna SIEG's groups