Krystyna Polak
573
photos
549
on Google Maps
views
“Fotografowanie - podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów - nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia.” - Henri Cartier-Bresson http://pl.wikipedia.org/wiki/Henri_Cartier-Bresson Greetings from Poland :) Moje zdjęcia w Europie : http://www.panoramio.com/map/?user=2635312 http://www.geolocation.ws/userphotos/1653/en Moja statystyka : http://mrg-design.net/cgi-bin/p-track.cgi?user=2635312&lang=en&sort=tv&a NO MORE GROUP INVITATION, PLEASE Życzę przyjemnego oglądania mojej galerii :)))
« Previous12345678...2324Next »

Krystyna Polak's conversations

Po ten kwiat czerwony... L:)

W starociach tkwisz. :)

hehe i pewnie masz rację Macieju , kto by się odważył przy takich psach podskoczyć Pani... ;-)))) A i Sabi (amstafka) była zawsze bez kagańca, bo była szkolona, na obronę też, ale nie zrobiła jednego złego ruchu, bez mojego pozwolenia... A tak w ogóle to była tak przyjazna do ludzi i zwierząt , myszy by nie skrzywdziła.. Ale ludzie o tym, nie wiedzieli i omijali ją z daleka... ;-))) A w mojej obronie zaatakowała by każdego i raz to pokazała... sama byłam wtedy w strachu co zrobi ale raz krzyknęłam , stój i stanęła w miejscu... A facet po prostu nagle wybiegł z zakrętu i prosto na mnie leciał... tuż przy moim domu.. To był bardzo dobry pies...

To widać Macieju ... ;-)))))

ahaaa ;-) każdy sposób jest dobry... ;-)))

Aniu Jolanto, wspomnimy cię na pewno!

Thank you Annelie!

Greetings from Budapest Z.

Lecę po kolei Macieju... Chcę wszystko obejrzeć, a nie mogę za dużo na raz bo mi nie pozwalasz... może kiedyś dojdę do końca... jestem wytrwała... ;-)))

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Krystyna Polak's groups