Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
kasiulowa
519
photos
362
on Google Maps
views
None

kasiulowa's conversations


I joined Panoramio at May, 2011. And it was a great time with you! Thank you for sharing many years, with everyone of us and so many emotions. Community Panoramio was a great family and place where there weren't divisions based on gender, age or religion, but only love of beauty and love for Mother Earth. It was a privilege and an great honor to meet you and see the most different and beautiful places on earth through yours photos. Now, through our friendly communication each of us has many, many friends. I thank you from the bottom of my heart for every moment when I lived here. My kindest regards to you and I wish you all the best in the world.

I say goodbye and I'm sure we will meet on other websites...


You can find me on:

➤➤➤ Facebook ➤➤➤ Instagram ➤➤➤ Ipernity ➤➤➤ Flickr ➤➤➤ 500px ➤➤➤ G+

➤➤➤ E-mail: 1gliss1@gmail.com

➤➤➤ WhatsApp +79831238738


Goodbye

Cheers from Hong Kong, Jeff

...non si sà mai! Forse ci sarà l'oportunità di rivederci... In tanto, un forte abbraccio!

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Alez GENIALNY kadr.
I jaki wymowny!!!I pasuje nie tylko do rzeczywistości ale jest kwintesencją naszej, Panoramistów, sytuacji.
Januszu. Ja jestem teraz na ipernity - adres znajdziesz na moim pożegnalnym zdjęciu. Mam nadzieję i Ciebie tam zobaczyć. Coraz NAS tam więcej. I portal dobrze zorganizowany. Choć powyżej 200 fot są opłaty. Pozdrawiam. Joanna

I have now joined Ipernity so I hope we can keep in contact ps: I had forgotten all about "Love lettuce straight from your heart" and it made me chuckle again.

Keith

Very nice photo.

LIKE + FAV.

Greetings to all Panoramio friends.

… and goodbye.

Bogdan

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

My Flickr

My 500px

Freut mich Klaus, vielen Dank!

Gruß vom Wingertsknorze

Said good bye to all my Pano friends...

Friends

  • loading Loading…

 

kasiulowa's groups