Ainars M -3
Best photos All photos
photos
on Google Maps
views
In Panoramio since December 25, 2006.
« Previous1234567Next »

Ainars M -3's conversations

http://periodika.lv/periodika2-viewer/view/index-dev.html#panel:pp|issue:/p001wawe1927n155|article:DIVL371|query:Kalnciema%20%C4%BBu%C4%BC%C4%BCa|issueType:P

Nice set, Ainars.I saw once some in Milan, but not so many . Hope everything is ok by you.Cheers,Daniela

Trīs dažādu pāaudžu tramvaji Rīgā. 2014.05.

Vai šī ir tā govs, kas vētras laikā apgāzās? :)

Viss velk uz to ka būs jāievieš pastāvīga kategorija - "pirmā īsti saulainā diena martā", "īsti saulainā diena aprīlī" un vēl arī citos mēnešos.

Kurmīši mostas? UN kāpēc gan nē? Man patīk šāds domas pavērsiens. :)

He! Un nu esam atpakaļ tur, kur rudenī sākām - šausmīgā putenī :)

(piebildei pie komentāra citā bildē) - šī bilde un blakus bildes arī ir ķertas ar kabatas lukturīti, kuru tautas valodā dažreiz sauc par 'mobilku'. Viens otrs izlepušāks profiņs par tādu kvalitāti protams nesaka neko, bet man priekš Panoramio viņas liekās gana labas. :)

Par cik šajā dzīves periodā ir citas prioritātes, nu nesanāk man pamainīt, bet gribētos jau gan. Pagaidām viss vēl darbojas (laika zobs no visām pusēm mazliet ir nograuzis), bet visādā ziņā nesūdzos.

Kamerai tagad ir atslodze, jo pēdējie divi mobilie (kā kameras) arī nav tie paši sliktākie. Tumsā ar viņiem protams nevar neko, vienīgi var izmantot kā kabatas lukturīšus. Toties biežāk gadās noķert 'momentbildes', kuras citā reizē būtu palaistas garām.

Pāris reizes soņka ir bijis saniķojies, bet es vairs neizaicinu likteni un uz tām vietām bildēt neeju. (tas nav grūti ievērot jo tās vietas nebija baznīcas un divas no trīm niķu vietām nemaz nav Latvijā)

Man jau fočiks nav nekāds "antikrists" kā dažiem citiem, kuriem brīnumu brīnumus ir gadījies piedzīvot. :)

Now demolished, AFAIK.

hola buena imagen like saludos Pedro

Friends

  • loading Loading…

 

Ainars M -3's groups