Ainars M -3
Best photos All photos
photos
on Google Maps
views
In Panoramio since December 25, 2006.
« Previous1234567Next »

Ainars M -3's conversations

Uz to pusi ir ... :)

Sestdienas rītā gadījos Rīgas centrā un braucot pāri tiltam pamanīju mierīgo upes spoguli. Šajās bildēs centos šādu izdevību izmantot..

p.s. Vai pamanījāt, ka šī bilde ir spogulī? :)

Paldies ;-) Tā ir LPMA iniciatīva un top vēl 6 tematiskās - par muižām. Es tur tikai "piepalīdzu" ;-)

Ja 100 gadus nostāvēs...Es jau arī esmu "tradicionālists"- grieķu templim manuprāt jāizskatās, kā templim, bet baznīcai kā baznīcai...Pārtiklotā bibliotēka man ar vārdu "pils" kaut kā nesaistās, drīzāk ar kādu pusbankortējošu ofisa vai banku ēku, kuru viens no bankrota pamatiemesliem- nepareizas un superdārgas arhitektūras izvēle ;-)

Klātbūtnes ticamības apstiprināšana :)

Paldies par apmeklējumu - Ainars M.

Pilnībā šai Jūsu domai pievienojos! Ja ir runa par valsts prioritātēm, tad tomēr pareizāk būtu bijis vispirms sakārtot pieejas šādām novadu pērlēm un tikai pēc tam celt "skrāpjus" galvaspilsētā. Žēl, ka investorus par to nevar pārliecināt. :((

Paldies! Tā bija viena no tām aukstākajām dienām kuras šoziem atceros. Bet krāsas un sajūtas bija tāda ceļojuma vērtas.

Pagaidām esmu ticis galā tikai ar "senču" bildēm iz 19gs beigām līdz 20gs 70-tajiem,- vienkārši to nebija tik daudz, bet laiku prasīja daudz ;-)

Tas fasādes stils jau līdzīgs daudzām, it sevišķi kad "apgrauzts", bet šī, atšķirībā no Garozas ir lielāka -"U" veida ar "aizmugures spārniem". Turklāt fasāde vēl 1910 gadā bijusi ar skaistu dekorējumu

Friends

  • loading Loading…

 

Ainars M -3's groups