Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Carlos Mateo
321
photos
266
on Google Maps
views
EN TODOS LOS SITIOS Y A TODAS LAS HORAS HAY ALGO QUE FOTOGRAFIAR, LA PENA ES QUE EL DIA A DIA NO NOS DEJE, MAS TIEMPO. PERO SEGURO QUE TODOS LO SEGUIMOS INTENTANDO. AUNQUE SEA DE VERANO EN VERANO O DE VACACIONES EN VACACIONES.

Carlos Mateo's conversations

Das sind Viewzahlen, von denen ich nur träumen kann. LRH!
...
Petition auf / on change.org, so that Panoramio gets wings again.


I joined Panoramio at May, 2011. And it was a great time with you! Thank you for sharing many years, with everyone of us and so many emotions. Community Panoramio was a great family and place where there weren't divisions based on gender, age or religion, but only love of beauty and love for Mother Earth. It was a privilege and an great honor to meet you and see the most different and beautiful places on earth through yours photos. Now, through our friendly communication each of us has many, many friends. I thank you from the bottom of my heart for every moment when I lived here. My kindest regards to you and I wish you all the best in the world.

I say goodbye and I'm sure we will meet on other websites...


You can find me on:

➤➤➤ Facebook ➤➤➤ Instagram ➤➤➤ Ipernity ➤➤➤ Flickr ➤➤➤ 500px ➤➤➤ G+

➤➤➤ E-mail: 1gliss1@gmail.com

➤➤➤ WhatsApp +79831238738


Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Thanks you all !

You can find me at: 5oopx

Very beautiful picture! L+F.*

I am from November 2008 and I thought Panoramio will be eternal. My best regards to you, dear friend, you are one of my favorite photographers and I wish you all the best in world.

Argenna

Said good bye to all my Pano friends...

Wonderful Picture!!!!

F+L

Corey

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Carlos Mateo's groups