Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
rabauli
Best photos All photos
photos
on Google Maps
views
Wat dem een sin Uhl is dem annern sin Nachtigall

rabauli's conversations

Mais oui, Hubs, Certainement est-ce la nostalgie du bon temps que j'ai partagé avec des passionnés. Et puis cette fin imminente. Amitiés de la Champagne.

Mich findest du bei der fotocommunity

Alles Gute, Reiner

Hi Michae !! Thanks a lot !!
Have nice night.
Yacov

Halsanefshellir (Halsanef cave)

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Like + Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

Hi dear friend !! If you wont you can came to my account in G+ or Facebook See you and beautiful day ! Yacov

Thanks you all !

You can find me at: 5oopx

Veľmi pekne ďakujem za všetok strávený čas pozeraním mojich fotiek, daním hodnotenia ako aj pozretia mojich článkov alebo videií. Veľmi si vážim toho, že mi panoramio pomohlo spoznať krásu sveta prostredníctvom úžasných ľudí a ich pohľadov na svet. Pre nedostatok času ohodnotím aspoň 1 fotografiu z galérie Favourite a keď mi zvýši ešte čas - po rozlúčení sa so všetkými priateľmi panoramia, tak sa vrátim pozrieť ďalšie fotky. Bolo by mi však ľúto, keby pre nedostatok času, nikto nevidel moje úsilie z päťdesiatich letných výletov - preto tu je výber toto najlepšieho z leta 2016.

S priateľským pozdravom zo Slovenska, Filip Jurovatý

"L&f" Manfred, pour cette autre très belle et sympathique capture. Avec mes amicales salutations. Gilles

« Previous12345678...4950Next »

Friends

  • loading Loading…

 

rabauli's groups