Panoramio is closing. Learn how to back up your data.
Bardhok Ndoji
424
photos
372
on Google Maps
views

Bardhok Ndoji's conversations

Beautiful landscape,I like

Greetings from ,Spain

Fanatastic lake and colour flowers,I like

Greetings from,Spain

Deshiroj te ini mire - Faleminderit qe u bashkuat me grupin Guri i Qytetit i cili pranon foto nga fshatrat e Shqiperise e gjithcka te bukur rreth tyre.Tani mund te shikoni fotot e grupit e te vini prej fotove tuaja ne te grupit.Ju vafte mbare ne cdo drejtim. Me respekt AJ.

Great shot!!!


  • Like 3
  • VOTED!

k. -pictures

Hi

Bardhok Ndoji

Really Great shot!

VOTED

LIKE 1

Good luck

My best regards and a nice weekend, Christian

Faleminderit Asllan per sygjerimin.

Kam ndryshura pozicionin me hamendje aty ku mendoj qe kam shkrepur fotografine ( pasi eshte bere para 5 vitesh dhe vetem nje here kam qene ) por nese veren se eshte perseri gabim mund te perdorish opsionin e korigjimit.

Faleminderit dhe nje here

nice shot BvizioN! Greetings from spain, diego

Faleminderit Ternec

Alpine hotel! Enjoy it)))

Fotografia eshte top eshte e mrekullueshme me pelqen fort kjo foto ka voten time. tung

« Previous123Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Bardhok Ndoji's groups