Bardhok Ndoji
424
photos
372
on Google Maps
views

Bardhok Ndoji's conversations

Beautiful landscape,I like

Greetings from ,Spain

Fanatastic lake and colour flowers,I like

Greetings from,Spain

Deshiroj te ini mire - Faleminderit qe u bashkuat me grupin Guri i Qytetit i cili pranon foto nga fshatrat e Shqiperise e gjithcka te bukur rreth tyre.Tani mund te shikoni fotot e grupit e te vini prej fotove tuaja ne te grupit.Ju vafte mbare ne cdo drejtim. Me respekt AJ.

Great shot!!!


  • Like 3
  • VOTED!

k. -pictures

Hi

Bardhok Ndoji

Really Great shot!

VOTED

LIKE 1

Good luck

My best regards and a nice weekend, Christian

Faleminderit Asllan per sygjerimin.

Kam ndryshura pozicionin me hamendje aty ku mendoj qe kam shkrepur fotografine ( pasi eshte bere para 5 vitesh dhe vetem nje here kam qene ) por nese veren se eshte perseri gabim mund te perdorish opsionin e korigjimit.

Faleminderit dhe nje here

nice shot BvizioN! Greetings from spain, diego

Faleminderit Ternec

Alpine hotel! Enjoy it)))

Fotografia eshte top eshte e mrekullueshme me pelqen fort kjo foto ka voten time. tung

« Previous123Next »

Friends

  • loading Loading…

 

Bardhok Ndoji's groups